Baltajai pelėdai 10 metų

Stengiantis, kad Lietuvoje būtų linksmiau gyventi. Ar dešimt metų yra ilgas laiko tarpas? Žmonijos istorijoje – tai tik akimirka. Žmogaus gyvenime-kartais daug lemiantis etapas. O kūrybingų ir drąsių bendraminčių kolektyvui dešimtmetis gali tapti svarbia ir smagia sukaktimi. O jei tiesiai šviesiai – Viešoji įstaiga „Baltoji pelėda“ šį pavasarį mini savo veiklos dešimtmetį. Mes jau pusketvirto tūkstančio dienų stengiamės, kad Kaune ir Lietuvoje būtų linksmiau. Daugelis mus atpažįsta kaip tradicinių žavesio konkursų „Mis laikinoji sostinė“, „Kauno ponia“, „Lietuvos ponia“ rengėjus.

Nors tokia progra derėtų išvardinti savo nuveiktus darbus, tačiau kūrybine buhalterija neužsiimame. Norime tik pasakyti, jog ištisą dešimtmetį į sceną ir podiumą atvedėme kelis šimtus žavių merginų ir įdomių moterų, taip pat surengėme ne vieną socialinį projektą.

Viso to nebūtų įmanoma padaryti be žmonių, kurie tą dešimtmetį buvo su mumis, kurie mumis tikėjo, palaikė ir įvairiais būdais prisidėjo prie mūsų sėkmės. Ačiū, Jums, mielieji, dėkojame, kad buvote mūsų bendraminčiai, bendražygiai, rėmėjai, kad buvote kartu. Jūsų būvimas padėjo mums atlikti darbus, nuo kurių, norime tikėti, Kaune ir Lietuvoje tapo nors šiek tiek linksmiau ir šviesiau.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =