Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Tolerancija Citatos

1. Mano gyvenimas yra degantis gyvenimas, kiek aš nedegu, tiek negyvenu.
2. SCRUM – Agile Projektmanagement für die MEDIZINTECHNIK
Thanks for watching!
3. NEA.LT – Pramogos, Anekdotai, Citatos, GIFai, Horoskopai, Pazintys …
q3
4. Rekomenduojame surasti tekstus ar istorijas apie pakantumą, toleranciją gamtoje ir žmonių gyvenime, kurie būtų suprantami jaunesnio amžiaus vaikams, mokiniams ir šių istorijų pagalba supažindinti su žodžio „tolerancija“ prasme.
5. Marse Malačiui ištrinama visa atmintis, o galvoje, kaip ir visiems kitiems Marso kareiviams, įtaisomas prietaisėlis (“vielutė“), kuri ima kelt nepakeliamą skaumą vos tik kareivis bando.
6. Filosofija.info
q6
7. Socialinė pedagogė
q7
8. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla
q8
9. Savo mintis galėsi išplėtoti žiūrėdamas į šią nuotrauką ir apmąstydamas Klodo Levi-Stroso (Claude Levi-Strauss) mintį, kad.
10. Dažnai pasigirsta pareiškimai, kaip nežemiečiai atvyksta į Žemę, pagrobia žmones, prievartauja juos savo skraidančiose lėkštėse ir sugrąžina aukas į automobilius viduryje kukurūzų laukų, kur šie pamažu pabunda iš lytinio akto svaigulio ir suvokia, kad nežino, kas įvyko per pastarąsias.
11. Verslo žinios
q11
12. Vilniaus rajono savivaldybė
q12
13. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla
q13
14. Tolerancija – tai gebėjimas be agresijos priimti kito žmogaus mintis, elgesį, saviraiškos formas ir gyvenimo būdą.
15. Demotyvacija.lt
q15
16. Sąsaja su socialiniu kultūriniu kontekstu: lietuvininkų padėtis XVIII a.
17. Mintys, žodžiai, citatos, aforizmai, posakiai apie toleranciją.
18. Tolerantia „pakėlimas, kantrybė, ištvermė“), pakanta – sociologinis terminas, reiškiantis pakantumą kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, elgesiui ir papročiams.
19. Gimtasis Rokiškis
q19
20. Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
q20
21. Simno specialioji mokykla
q21
22. Filosofija.info
q22
23. Mintys apie abejingumą, žodžiai ir citatos apie abejingus žmones.
24. Vytautas Landsbergis – politikas, meno, muzikos ir kultūros istorikas, išleidęs apie 30 knygų, kuriose iš pradžių daugiausiai gvildeno M.
25. ZEPPELINUS. Blogeris ZEPPELINUS – WordPress.com
q25
26. Kaip ir daugelis terminų, taip ir šis, neturėtų būti visiškai tiesiogiai suprantamas, o apmąstytas šiek tiek giliau.
27. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla
q27
28. Šiandien svarbus žinojimas, kad nėra galutinių atsakymų į klausimus (o tai sunki žmogaus našta) ir žodis „tolerancija“ nuolat.
29. Žodžiai jausmams, meilei, nusivylimams.
30. Klaipėdos turizmo mokykla
q30
31. 2 Tim 4,1-2 1 Aš primygtinai prašau prieš Dievą ir Viešpatį Jėzų Kristų, kuris teis gyvuosius ir mirusiuosius, Jam ir Jo karalystei atėjus: 2 skelbk žodį, veik laiku ir nelaiku, bark, drausk, ragink su didžia ištverme ir pamokymu.
32. Etaplius.lt
q32
Parašykite komentarą