Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Žodžiai Apie Šeimą Ir Vaikus

1. Atlikėja ir laidų vedėja Irūna Puzaraitė-Čeponienė šiuo metu su vyru Roku išgyvena patį gražiausią etapą – pora ant rankų sūpuoja antrąjį vaikelį.
2. Kaip bendrauti su vaikais paauglystės laikotarpiu
Thank you for watching!
3. Tikime – kai prireikia rasti sveikinimą ar palinkėjimą užeinate pas mus ir…randate.
4. Jie jau suaugę ir pasiryžę sukurti savo šeimą, kurioje augins savo vaikus.
5. Šeima Ir Namai
q5
6. Ir fiksuojamos iki dabar) kalba apie stiprią, pilną šeimą, susidedančią iš tėvų ir jų vaikų, saistomą tvirtų šeimos narių tarpusavio ryšių.
7. Jeigu jums pavyko įskiepyti savo vaikui pasitikėjimą savimi, savo gebėjimu pasiekti bet kokį tikslą, išspręsti bet kokią problemą, tada jūs sėkmingai atlikote savo pareigą, įteikėte savo vaikui didžiausią dovaną.
8. Pabaigoje – Regimanto Tamošaičio žodžiai apie tėvus ir vaikus, bet labiau apie tai, kaip toli gali nuvesti Donelaičio „Metai“: „Žinia, vaikai yra nedėkinga gentis, jiems rūpi tik jų pačių žaidimai, o tėvus jie palieka likimo valiai ir pamiršta.
9. Bernardinai
q9
10. JieVaikai.lt
q10
11. Tavo Vaikas
q11
12. Telšių Krizių centras
q12
13. JieVaikai.lt
q13
14. Gražūs žodžiai – turintys prasmę bei reikšmę posakiai, kuriais išreiškiama baigtinė mintis.
15. Juokingos Auksinės Linksmos Frazės, Filosofų Citatos.
16. Būtent iš šeimos semiuosi kantrybės, išminties ir nuoširdumo“, – sako vilnietė Alina Sinicė, vaikų darželių „Baltų šalelė“ įkūrėja ir vadovė.
17. Tėtis nešė plastiko krepšį, pilną pirkinių, ir kreipdamasis į berniuką sušnopavo: – Nupirkau tau rožinį kombinezoną, nupirkau judantį robotą, nupirkau futbolininko kepuraitę….
18. Mintys Apie
q18
19. Stašaitytė-Masalskienė svarsto, kad viena svarbiausių priežasčių, kodėl sunkiai randame laiko pabūti kartu – suaktyvėjęs gyvenimo tempas ir didžiulis technologijų kišimasis į mūsų gyvenimą.
20. 16/11/2010 · Forumas » MAMA IR VAIKAS – būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » EILĖRAŠČIAI, PASAKOS, DAINELĖS, LOPŠINĖS » Eilėraštukai apie šeimą, tėvus, močiutes ir ….
21. Odiodi : sienų lipdukai
q21
22. Vaiko diena
q22
23. Tavo Vaikas
q23
24. JieVaikai.lt
q24
25. Posakiai ir mintys apie šeimą bei tėvystę: Tuoktis – tai perpus susimažinti teises ir pasidvigubinti pareigas.
26. Mamos Žurnalas
q26
27. Žurnalas Lila.lt
q27
28. JieVaikai.lt
q28
29. Sel dainos „Mes Negalim“ video klipas ir žodžiai: Na ir tegul man ir mano draugams sako seniai Negalima gyvent taip kaip jūs gyvenat Užtenka uliavot Kvailioti ir baliavoti Pats laikas apie šeimą ir ka.
30. Lietuvos žmogaus teisių asociacija
q30
31. O mums, žinant, kad skaitote, be proto gera ieškoti ir apipavidalinti išminties perliukus.
32. Ir pavienio žmogaus, ir visuomenės gerovė priklauso nuo to, kokioje situacijoje yra santuoka ir šeima.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code