Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Džekas Londonas

1. Džekas Londonas – amerikiečių rašytojas, parašęs per penkiasdešimt knygų, daug straipsnių ir politinių apybraižų.
2. Jack London ‘To Build a Fire’ | Nexus Studios
Thank you for watching!
3. Library of America
q3
4. Tad dabar galėsiu nusiraminti, nes vienos rekomendacijos paskatinta pasiėmiau ,,Martiną Ideną“, į kurią iki tol nebuvau kreipusi dėmesio, nors apie egzistavimą žinojau.
5. Knygos namai
q5
6. Knygų leidykla – Jotema
q6
7. ŽMONĖS Knygos
q7
8. Atsisiųsti nemokamai vokiečių kalba pagal metodą daktaro пимслера.
9. The Guardian
q9
10. Anotacija: garsaus amerikiečių rašytojo Džeko Londono (1876-1916) romanas “Smokas Belju” – tai jau literatūros klasika tapusi istorija apie Kristoferio Belju, vėliau gavusio Smoko Belju vardą, kelionę į tolimąją Aliaską.
11. The Writing Cooperative
q11
12. Puikus romanas „Širdies Trys“ iš neįtikėtinai rašytojas Džekas Londonas, kuris buvo įsteigtas prieš didžiojo rašytojo mirties.
13. Bernardinai
q13
14. Džekas Londonas, skaitytojams gerai žinomas tokiais savo kūriniais kaip „Baltoji iltis“, „Jūrų vilkas“, „Martinas Idenas“, „Smokas Belju“, „Rytas aušta“, buvo vienas iš realizmo amerikiečių literatūroje pradininkų ir galbūt pirmas amerikiečių rašytojas, praturtėjęs iš knygų rašymo.
15. Teatroteka.lt
q15
16. Skirtingai nuo mūsų laikų žudikų maniakų, Džekas Skerdikas taip ir nebuvo sugautas ir įvardytas.
17. Alta Online
q17
18. Biography.com
q18
19. Knygos namai
q19
20. Knyga Visiems
q20
21. Lt – Apie mus – Lietuviškos kabutės – Pasiūlyti citat.
22. Žinių radijas
q22
23. ParduoduPerku
q23
24. Mano knygų pasaulis – WordPress.com
q24
25. Džekas Londonas, skaitytojams gerai žinomas tokiais savo kūriniais kaip „Baltoji iltis“, „Jūrų vilkas“, „Martinas Idenas“, „Smokas Belju“, „Rytas aušta“, buvo vienas iš realizmo amerikiečių literatūroje pradininkų ir galbūt pirmas amerikiečių rašytojas, praturtėjęs iš knygų rašymo.
26. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą ….
27. Šiame laive, nutolusiame nuo žemyno šimtus mylių pasikeičia pagrindinio herojaus vertybės.
28. GerosKnygos.lt
q28
29. Encyclopedia Britannica
q29
30. Rosui Poldarkui grįžus iš Amerikos nepriklausomybės karo į savo alavo kasyklą Kornvalyje, jis supranta, kad daug kas pasikeitė.
31. Džekas Londonas „Verslininkas“ Racionalus loginis intuityvus ekstravertas Pozityvistas, emotyvistas, deklatimas, demokratas : Apibendrinančios savybės Turi polinkį kalbėti lyg juokaujant, optimistišku, nuotaikingu kalbos tonu, paįvairintu pokštais, juokeliais, linksminant pašnekovą.
32. Knyga Visiems
q32
33. Nemokamas pristatymas į mūsų atsiėmimo punktą arba perkant nuo 26 €.
34. Santrauka: Džeko Londono apsakymai rašyti po to, kai jis pats „savo rankomis“ pačiupinėjo tą šiaurės krašto gamtą, pasėdėjo už stalo ir pabendravo su tų vietų žmonėmis, pakeliavo jų šunimis kinkytomis rogėmis, pabuvojo indėnų draugijoje, matė gyvus ir mirusius, sušalusius ir žuvusius, pasiaukojusius kitiems ir per mirusių kūnus iškopusius karjeros laiptais į.
35. Literary Hub
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code