Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Ismintingos Mintys

1. 18 metų viena augino vaiką, 41 metų nugalėjo krūties vėžį, tik būdama 45-erių sutiko savo tikrąją meilę, tapo sėkminga ir padarė svaiginančią karjerą.
2. Nakties mintys
Thanks for watching!
3. We believe in supplying customers with top quality alloy wheels and tyres, whilst giving you superior advice and service on all our products nationwide.
4. Tavasis pasaulis – ne mažiau kilnus, nors būgnai nemuša, kai išeini j kasdieninį mūšio lauką, nors minios neklykia apie tavo pasirodymą, kai sugrįžti po kasdieninių pergalių ar pralaimėjimų.
5. Mintys Apie
q5
6. Ditaphotography.lt
q6
7. Stilingas gyvenimas
q7
8. Gilios mintys apie didžiąsias būties tiesas – ramybę, nuolankumą, gerumą, tikėjimą ir dar daug kitų perteikiamos per dabarties kasdienio gyvenimo istorijas.
9. Duok man proto nesiekti to, ko negaliu, ir duok man išminties atskirti vieną nuo kito.
10. Citatos, mintys ir posakiai
q10
11. Kai krentate, svarbiausia saugotis, kad nesudužtumėt.
12. Demotyvacija.lt
q12
13. Žodžiai jausmams, meilei, nusivylimams.
14. Jau čiam ės, mokydamiesi čia paskutinius metus, užpl ūsta geros mintys – baigiasi mokslo metai, pakeisime aplink ą, besimokydami kitose mokyklose, nebereik ės paisyti šios mokyklos taisykli ų.
15. Justas JASĖNAS Pavadinimą šventiniam Kalėdų pasikalbėjimui su artėliau esančiais padiktavo kaunietės bičiulės Aldonos Ruseckaitės romanas apie Vytautą Mačernį „Dūžtančios formos“.
16. Gamtos grozio formule
q16
17. Stilingas gyvenimas
q17
18. Nepapasakotum nieko, išskyrus tai, kas ją paruošia, o paskui – sugriauna.
19. Lt nariai domisi IT, verslo ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.
20. Stbouton.ru
q20
21. Demotyvacija.lt
q21
22. Mintys Apie
q22
23. Tai basas mūsų kelias, nušviestas žaibų, geltoni pienių vainikai… ir didelis širdį užplūstantis gerumas, ir ilgesys to gerumo ir grožio.
24. Mintys Apie
q24
25. Protingos mintys gyvenimui. – BLOGas.lt
q25
26. Yra tik nemalonios aplinkybės, su kuriomis galima kovoti, ir neverta dėl jų gadinti gyvenimą ir nuotaiką aplinkiniams.
27. Blogas mokytojas pateikia tiesą, geras moko ją rasti.
28. Daryk, kas nepadaroma, siek nepasiekiamo, gardžiuokis tuo, kas be skonio, skaitykis su nereikšmingu kaip su svarbiu, iš mažo padaryk, kad būtų gausu, į priešiškumą atsakyk dorybe.
29. „Kai įkvėpia didis tikslas, jūsų mintys išlaisvėja, sąmonė ima plėstis visomis kryptimis, jūs atsiduriate naujame, didingame ir nuostabiame pasaulyje.
30. Nuoseklios ir protingos svajonės tampa dar gražesnės, kai kuria realų pasaulį pagal savo paveikslą ir panašumą.
31. Demotyvacija
q31
32. We believe in supplying customers with top quality alloy wheels and tyres, whilst giving you superior advice and service on all our products nationwide.
33. Mintys Apie
q33
34. Mintys Apie
q34
35. Elegantss.ru
q35
36. Meilė yra pats maloniausias, pats tikriausias, pats teisingiausias dalykas pasaulyje.
37. Šiaurės Atėnai
q37
38. Our expertise can be found in the selection of fabrics best suited to a budding debutante’s colour and structure of the gown.
Parašykite komentarą