Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Teodoras Ruzveltas

1. Teodoras Ruzveltas Jums skirta tiek daug – tik turėkite akis tai pamatyti, širdį – pamilti ir rankas – viską apglėbti.
2. Pasikėsinimas nužudyti
Thanks for watching!
3. Istorija Tau
q3
4. Bestglitz.com
q4
5. Daug geriau siekti didžių dalykų, laimėti šlovingas pergales, net jei bus ir nesėkmių, negu priklausyti tiems mažadvasiams, kurie niekada nei labai džiaugiasi, nei labai kenčia, nes jie gyvena pilkoje prieblandoje, kurioje nebūna nei pergalės, nei pralaimėjimo.
6. Tatuiruotė Modelis, Dizainas, Citatos Ir Idėjos
q6
7. Vienintelė kliūtis mūsų rytdienos planus įgyvendinti gali būti šiandienės mūsų abejonės.
8. Savo autobiografijoje jis rašė: „Jei buitis su vaikais bus pakankamai gera, visos kitos sėkmės ir pasiekimų formos, palyginus, bus mažiau svarbios.
9. Kultūrpolis
q9
10. Daug geriau siekti didžių dalykų, laimėti šlovingas pergales, net jei bus ir nesėkmių, negu priklausyti tiems mažadvasiams, kurie niekada nei labai džiaugiasi, nei labai kenčia, nes jie gyvena pilkoje prieblandoje, kurioje nebūna nei pergalės, nei pralaimėjimo.
11. Teenage Dreams
q11
12. Sentencijos.net
q12
13. Jei čia patekote per konkretaus žmogaus nuorodą iš straipsnio, labai prašome, jei galite, pakeisti nuorodą, kad rodytų į konkretų puslapį.
14. KTU Gimnazija
q14
15. Dirbame „walk-in“ principu – priimame ne tik nuolatinius pacientus, bet ir neužsiregistravusius asmenis, kuriems reikalinga skubi ….
16. Patogupirkti.lt
q16
17. Teodoras Ruzveltas, ėjęs JAV prezidento pareigas 1901-1909 metais, labai mėgo vieną mįslę: Aš kalbu, bet niekada nesakau, ką galvoju.
18. Peržiūra – LIMIS
q18
19. Kada švenčiamas Teodoro vardadienis.
20. Teodoras Ruzveltas buvo profesionalus istorikas, gamtininkas, keliautojas, medžiotojas, rašytojas ir kareivis.
21. Saulius Lapėnas
q21
22. Esu visiškai tikras, kad galėčiau išmokti skraidyti erdvėlaiviu, nes kažkas tai jau moka ir tai aprašė knygoje.
23. Dieną būsimasis prezidentas Theodore’as Rooseveltas Niujorke gimsta pasiturinčiai šeimai.
24. AlytusPlius.lt
q24
25. Teodoras Ruzveltas buvo profesionalus istorikas, gamtininkas, keliautojas, medžiotojas, rašytojas ir kareivis.
26. UAB “Inlinen” siekia maksimaliai patenkinti didėjančius savo klientų poreikius, todėl užtikrina nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos kėlimą.
27. Įvairūs įdomūs leidiniai kiekvieną dieną
q27
28. Labiausiai įdomus ir neįprastas iš viso pasaulio
q28
29. Lietuvos vyriausiojo archyvaro
q29
30. Savo autobiografijoje jis rašė: „Jei buitis su vaikais bus pakankamai gera, visos kitos sėkmės ir pasiekimų formos, palyginus, bus mažiau svarbios.
31. Jei čia patekote per konkretaus žmogaus nuorodą iš straipsnio, labai prašome, jei galite, pakeisti nuorodą, kad rodytų į konkretų puslapį.
32. Sukauptą ilgametę patirtį administracinių, visuomeninių, komercinių bei gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstravimo srityse ir derindama su naujausiomis informacinių technologijų sistemomis, įmonė pasiekia.
33. Rokiškio sirena
q33
34. Kauno diena – DIENA.lt
q34
35. 26-asis JAV prezidentas, Jungtinių Valstijų Respublikonų partijos, o vėliau ir Progresinės partijos lyderis, Niujorko valstijos gubernatorius.
36. Mokykla Tau
q36
37. Alytaus laikas
q37
Parašykite komentarą