Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Kurtas Vonegutas

1. Man The Who aukso amžius baigiasi su Quadrophenia.
2. Pantomimos teatras „A“ – „Pavogtas Veidas“
Thanks for watching!
3. NEA.LT – Pramogos, Anekdotai, Citatos, GIFai, Horoskopai, Pazintys …
q3
4. Sentencijos.net
q4
5. Kurtas Vonnegutas (1922–2007) – JAV rašytojas, išsiskyręs savo unikaliu stiliumi, kuriame tilpo net keletas žanrų – mokslinė fantastika, juodasis humoras, socialinė satyra.
6. Biblioteka.varena.lt
q6
7. 18/1/2017 · „Esame tas, kas stengiamės atrodyti, todėl labai svarbu, kuo vis dėlto nusprendžiam apsimesti“ (Kurtas Vonegutas) Pantomimos teatras „A“ pristato naują spektaklį „Pavogtas veidas.
8. Viliaus blogas
q8
9. Jūra ir istorijos – WordPress.com
q9
10. Mūsų Savaitė
q10
11. Sentencijos.net
q11
12. Kurtas Vonegutas Points of You žaidimas puikus koučerinis įrankis, kiekvieno įkvėpimui, kūrybiškumui, atsakymų eiškojimui, požiūrio plėtimui, savęs, kitų pažinimui.
13. Groteskiniuose alegoriniuose romanuose smerkė šiuolaikinės visuomenės nužmogėjimą, militarizmą ir Žemei daromą žalą.
14. Ir nebūkit naivūs manydami, kad virusas iki Lietuvos neateis – kaip sakė Kurtas Vonegutas – sveiki, atvykę į beždžionyną.
15. Dokumentinių laidų cikle „Informacijos pinklėse“ pateikiami populiariausi mokslo bendruomenės seniai pripažintų faktų neigimo, iškraipymo pavyzdžiai, plačiai sklindantys internete ir pritraukiantys didelį sekėjų skaičių pasaulyje ir Lietuvoje,.
16. Tik prisiminkime tą pilką kasdienybę, darbą, už kurį niekas nepagirs, – didvyriškumą, kurio niekas nepastebės, kuriuo niekas nesidomės.
17. Ta proga Lietuvos žmonių su negalia sąjunga (LŽNS ) kviečia visus į tradicinį X tarptautinį neįgaliųjų teatrų festivalį – konkursą ,,Begaso“ prizui laimėti.
18. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga
q18
19. Rokiškio sirena
q19
20. Vakarų ekspresas
q20
21. Mūsų Savaitė
q21
22. Knygavisiems.lt
q22
23. Tiesa, taip ir nesupratau – turėjo Vonegutas rašytojo talentą ar tik gausybę gerų aprašytinų idėjų.
24. Siūlome Jums patogias ir nemokamas programas pateikti informaciją …
q24
25. Demotyvacija
q25
26. Ekspertai.eu
q26
27. Vonegutas , Kurtas, Skerdykla Nr.
28. Kiekvienas, studijavęs gamtos ar tiksliuosius mokslus ir pasikalbantis su mokslininkais, žino, kad šiuo metu mums gresia siaubingas pavojus.
29. Filmai apie karą padarė karą gerbiamą, nors karas yra bjauriausia liga, kuria gali susirgti šis pasaulis, tačiau filmai rodo, kad.
30. Jei žmogus, turįs gauti pinigus, kaip dauguma žmonių, nėra pripratęs prie turtų, turi nevisavertiškumo kompleksą ir nenusakomos kaltės jausmą, teisininkas gali pasisavinti kad ir pusę visų pinigų ir vis vien iš gavėjo sulauks ašaringos padėkos.
31. NEA.LT – Pramogos, Anekdotai, Citatos, GIFai, Horoskopai, Pazintys …
q31
32. Manau, kad leidyklose tada sėdėjo protingi žmonės, kurie žinojo kai kurias galimybes ir pasiūlydavo tuos autorius.
33. Jūra ir istorijos – WordPress.com
q33
34. Knygynas „Ogmios mieste“ Apžiūrėti ir interneto kainomis knygas įsigyti galima KNYGOS.
35. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už ….
36. Groteskiniuose alegoriniuose romanuose, apsakymuose smerkė šiuolaikinės visuomenės nužmogėjimą, militarizmą ir Žemei daromą žalą.
Parašykite komentarą