Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Zodziai Apie Sypsena

1. Jis neabejojo, kad po niekinančių žvilgsnių ir grubaus elgesio, kuriuos patyrė iš savo kalėjimo prižiū­rėtojo, jis bus nužudytas jau kitą dieną.
2. LIETUVAITĖ – 16Hz. Lietuviška Daina Su Žodžiais. Official Lyric Video
Thanks for watching!
3. Mama, noriu aš tau Dainą šią padainuoti Tu širdimi Išgirsi ją tikrai Vien švelniausius žodžius Tau galėčiau kartoti Bet visada Tai būna per.
4. Demotyvacija.lt – TV3
q4
5. Gražūs žodžiai apie šypseną.
6. Radviliškio naujienos
q6
7. Žodžiai apie šypseną: „Šypsena trunka tik akimirką, tačiau prisimenama amžinai.
8. Mintys apie laimę, protingų žmonių laimingo gyvenimo mintys, įkvepiančios ir motyvuojančios frazės, gražūs žodžiai apie laimę.
9. Kiekvieną pirmą spalio mėnesio penktadienį pasaulis švenčia tarptautinę šypsenos dieną.
10. Maištinga siela
q10
11. Geriau šypsena negu pasipiktinimas.
12. Tavo svelnus zodziai vel Bm E istraukia sypsena is mano lupu C D naktyje, zvakiu sviesoj E jie nekalti (2-tra tonacija) D tavo sypsena E C#m F#M kiekviena karta man miela D E suradau ideaaala tavy F#m tik ar ilga-a-am D E tavo svelnus zodziai vel C#m F#m istraukia sypsena is mano lupu.
13. Demotyvacija
q13
14. Gražūs žodžiai | Gražios mintys ir frazės | Tinka SMS
q14
15. Atnaujink šypseną
q15
16. Pranešti apie naujus komentarus elektroniniu paštu.
17. Alio Jonava
q17
18. Gražūs žodžiai | Gražios mintys ir frazės | Tinka SMS
q18
19. The document has moved here.
20. Sentencijos.net
q20
21. Mačiukevičius Meilė – tai saulėtekis, vidurdienis ilgas ir kaitrus, ir vakaras stebuklingas, tylus,.
22. Atnaujink šypseną
q22
23. (Melvin Powers) (Melvin Powers) Net neįsivaizduoju, kad didelės sėkmės lydimas žmogus galėtų neįsitraukti į tą žaidimą, kurį mes vadiname gyvenimu.
24. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais.
25. Demotyvacija
q25
26. Šiandien saulė teka man, visa, kas gyva, atgimsta, viskas tarsi kalba apie mano aistrą ir skatina ją puoselėti… En de Lenklos (Ann de Lenclos) En de Lenklos (Ann de Lenclos) Iš naujo auksinis pumpuras vis sušvinta dangaus žydrynėj, tarsi kiekvieną rytą sakytų: „Šiandien džiaugsmas ir vėl tave aplankys“.
27. M.demotyvacijos.tv3.lt
q27
28. LSDP Mažeikių skyrius
q28
29. Santuoka.lt
q29
30. Gražūs žodžiai apie šypseną.
31. Lopšelio-darželio kieme vyko džiugi ir žaisminga pramoga „Užgavėnės – žiemos palydų šventė“, kurios metu auklėtojos kartu su vaikais, persirengę įvairiais personažais susirinko į kiemą, kur visi linksmai šoko, dainavo, pokštavo, įvairiais burtais ir užkalbėjimais gynė žiemą iš kiemo.
32. Mamyčių klubas
q32
33. Mintys apie šypseną : Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
34. Lsveikata.lt
q34
35. Juokingos Auksinės Linksmos Frazės, Filosofų Citatos.
36. Ji nieko nekainuoja, bet dag ką sukuria… praturtina tuos, kurie ją gauna, nenukurdindama jų duodančių… blyksteli akimirką, o ateityje kartais išlieka visą gyvenimą…nei vienas nėra toks turtingas, kad galėtų gyventi be jos… ji sukuria laimę namuose, geranorišką aplinką darbe ir yra slaptažodis.
37. Ji nieko nekainuoja, bet dag ką sukuria… praturtina tuos, kurie ją gauna, nenukurdindama jų duodančių… blyksteli akimirką, o ateityje kartais išlieka visą gyvenimą…nei vienas nėra toks turtingas, kad galėtų gyventi be jos… ji sukuria laimę namuose, geranorišką aplinką darbe ir yra slaptažodis.
38. Mintys Apie
q38
39. Tavo Vaikas
q39
40. Utenos diena
q40
Parašykite komentarą