Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Vardadieniai Pagal Data

1. Dabar jau klientai astrologiškai gerai išprusę ir ateina, norėdami suvokti, kodėl jiems lemta išgyventi vieną ar kitą sukrėtimą, kaip geriau pasielgti painioje situacijoje, ko iš jos išmokti.
2. Kaip surasti pamestą Android išmanųjį telefoną?
Thanks for watching!
3. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 320 dienų (keliamaisiais metais – 321).
4. Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius paskelbė Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos, Šventojo Jono Pauliaus II, Chiunes Sugiharos, Steigiamojo Seimo šimtmečio, Unesco pasaulio paveldo Lietuvoje, Tautodailės, Eugenijos Šimkūnaitės, Ateitininkų, Mokyklų bendruomenių METAIS.
5. Gimimo skaičius jokiu būdu nelemia jūsų gyvenimo, tačiau jis suteikia jūsų sprendimams tam tikrą kryptį.
6. Kiekvienos dienos informacija, nedarbo dienos, vardadieniai ir kita kalendorinė informacija.
7. Mūsų Laikas
q7
8. Nors vardo diena nėra tokia didelė šventė, kaip gimtadienis, bet visada malonu sulaukti sveikinimu iš savo draugų ar kolegų vardo dienos proga.
9. Pagal „Bloomberg“ prognozes, Kinija ir toliau pirmaus pagal elektromobilių pardavimą, tačiau jos užimama rinkos dalis sumažės dėl augančio elektromobilių pardavimo kitose šalyse.
10. Kauno diena
q10
11. Tačiau jei norite pamatyti kitus panašius vardus į jūsų ieškomą, naudokite paiešką puslapio viršuje arba po šiuo tekstu esantį paieškos lauką.
12. Bernardinai
q12
13. Tavo vardas
q13
14. Pats žodis „sociopatija“ pirmą kartą pavartotas dar 20 amžiaus pradžioje, tačiau iki šiol yra retai naudojamas kaip diagnozė.
15. Etaplius.lt
q15
16. ManoJoniskis.lt
q16
17. Vilniaus rajono savivaldybė
q17
18. Vardų galite ieškoti pagal temas (vardai suskirstyti pagal lytį, pirmąją vardo raidę bei kilmę) , pagal abėcėlę, taip pat galite įvesti norimą vardą ir sužinoti jo reikšmę, kilmę bei panašius vardus.
19. Liepos 1 yra 182-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 183-a).
20. Nors vardo diena nėra tokia didelė šventė, kaip gimtadienis, bet visada malonu sulaukti sveikinimu iš savo draugų ar kolegų vardo dienos proga.
21. Nesiblaškykite, neverskite savęs įtemptai dirbti ar bendrauti, jei tai atrodys nemalonu ir sunku.
22. Kauno diena
q22
23. Kauno diena
q23
24. Pagal pirmą vardo raidę: S – blaivus protas, tvirtos padėties ir materialinio apsirūpinimo siekimas.
25. ManoRaseiniai.lt
q25
26. Nei vienas nei kitas šimta procentu manes neapipudina sakyciau 50/50 ar gali taip buti kad turiu tiesiog abieju horoskopu savybes.
27. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija
q27
28. Ūkininkams, dalyvaujantiems Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklose, primename apie artėjantį įsipareigojimų terminą – kovo 1 d.
29. Kada švenčiamas Mildos vardadienis.
30. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija
q30
31. Vakarų ekspresas
q31
32. Lietuvos nacionalinis kultūros centras
q32
33. Gvazdik Isimylejau užgavė Jurgita Meilės angeliukai meile jordana Dovydas Alina RUSIŠKAI julius labas svečiams samanta Luknė Indrė Modestas Oresta romualdas Tu kaip paskutinio skambučio rusiskai kaziukas ašara Sveikinimai Privatumo politika Taisyklės Reklama Kontaktai SMS Dainų žodžiai Orai Juokingi video Darbas Skelbimai Vartojimo.
34. Vilniaus rajono savivaldybė
q34
35. ManoRadviliskis.lt
q35
36. Www.ziemgala.lt
q36
37. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija
q37
38. Vilniaus rajono savivaldybė
q38
39. Lietuvos nacionalinis kultūros centras
q39
40. Com Gražūs žodžiai mintys grožio receptai šukuosenos sveikinimai stiliaus patarimai dietos receptai nemokami renginiai žaidimai vakarėliams nemokami.
41. Mūsų girios
q41
42. Specialistai tikina, kad vardadienių datos – sutartinis dalykas, o švęsti reikėtų taip, kaip žmogus šventė visą gyvenimą.
43. ManoRaseiniai.lt
q43
44. Lsveikata.lt
q44
45. Čia taip pat bus patys gražiausi Šventi vardai, kurie gali būti pasirenkami kaip Krikšto ir Sutvirtinimo vardai.
Parašykite komentarą