Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Draugyste Veza

1. Pernai gruodžio 20-ąją penktą kartą startavo LRT socialinis projektas „Draugystė veža“, įrodantis, kad tikrai bendrystei nesvarbus amžius, lytis, ūgis ar ….
2. Vidos ir Dariaus išlydėjimas į Portugaliją
Thank you for watching!
3. Darbas – Pasvalio rajono laikraštis
q3
4. Kauno diena – DIENA.lt
q4
5. Darbas – Pasvalio rajono laikraštis
q5
6. Bernardinai
q6
7. Mūsų draugijos „Feniksai“ nariai dalyvauja socialinėje akcijoje-konkurse „Draugystė veža“, Palaikome saviškius ir linkime jiems laimėti nemokamą kelionę į Ukrainoje vykstantį “Eurovizijos” konkurs.
8. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga
q8
9. LRT pristatomo socialinio projekto „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų, dalyviai grįžo į Lietuvą.
10. Sausio pradžioje trečią kartą startavo LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų.
11. Plakatai pagaminti iš storo popieriaus, tinka naudoti tiek įrėminimui tiek kabinti be rėmo.
12. Funkciniai slapukai (būtini) Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti.
13. Širvintų Kraštas
q13
14. Darbas – Pasvalio rajono laikraštis
q14
15. Punsko archyvas – Punskas.pl
q15
16. Kauno Šančių mokykla – lm.lt
q16
17. Sekmadienį finalinėje lietuviškos „Eurovizijos“ atrankos laidoje paskelbtos penkios laimėtojų poros, kurios gegužės mėnesį vyks į Portugalijoje vyksiantį šiųmetinį „Eurovizijos“ dainų konkursą.
18. LRT kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pristatomo socialinio projekto „Draugystė veža“ dalyvių poros (draugų su negalia ir be jos) aplankė Jonavos kraštą.
19. Lietuvos paralimpinis komitetas
q19
20. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija
q20
21. Vandžiogala
q21
22. Neįgaliųjų reikalų departamentas
q22
23. Bernardinai
q23
24. Panevėžio Beržų progimnazija
q24
25. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija
q25
26. Įprastai informacijos apie šias veiklas labai daug, tad šįkart pateikiame pagrindinius portalus, kuriuose galima rasti informacijos apie darbą ir darbo sąlygas jaunimui, savanorystę bei galimybes nemokamai traukiniais pakeliauti po Europos Sąjungos šalis.
27. Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje – Lietuvos …
q27
28. Bernardinai
q28
29. Akcijos dalyvės, norinčios laimėti galimybę gyvai stebėti „Euroviziją“, tikina: jei tik reikėtų, galėtų Kijeve ir pritariančiomis vokalistėmis pabūti.
30. Miesto Naujienos
q30
31. Bernardinai
q31
32. Mano Druskininkai
q32
33. Panevėžio Beržų progimnazija
q33
34. Sekmadienį finaliniame atrankos į šių metų „Euroviziją“ koncerte netrūko netikėtumų.
35. Šių metų sausį trečią kartą startuoja socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų.
36. Facebook – 登录或注册
q36
37. Tauragės žinios
q37
38. Panašu, kad projektas „Draugystė veža“ kaip reikiant užkrėtė draugystės virusu.
39. Utenos diena
q39
40. Klaipeda as su tavim
q40
41. Kovo mėnesio pirmąją savaitę kadetų licėjuje buvo vykdomas socialinis projektas „Draugystė veža…“, skirtas sąmoningumo didinimo mėnesiui „Be patyčių“.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code