Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Sveikinimai Vestuviu Metiniu Proga

1. Jul 26, 2009 · dEdRA mieloji nuoširdžiausi sveikinimai 12 metų sukakties proga Jeigu eisit, eikit dviese Susikibkite tvirčiau, Taip kely rečiau pargriūsit Ir nueisite tiesiau.
2. Foto filmas Sveikinimas vestuviu proga
Thanks for watching!
3. Rasoti ziedai
q3
4. Tobula šventė
q4
5. Paimki ilgesį, kaip kūdikį nuo rankų Palieski lūpas bučiniu švelniu, Juk pasitaiko, kad tampi toks menkas Kai trūksta tiktai žodžių nuoširdžių Mes sutarėm kartu nešt sunkią naštą Būt viens kitam ir broliu ir draugu, Ir iškentėti viską ir suprasti, Paguost viens kitą, kai labai sunku.
6. Gražiausi sveikinimai ir palinkėjimai vestuvių sukakties proga – sidabrinės, auksinės vestuvės ir kitos vestuvių sukaktys.
7. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q7
8. Wedding portal articlewedding.com
q8
9. Magijuka.lt
q9
10. Pasakiškos vestuvės
q10
11. Megstamiausia
q11
12. Vienoms poroms tai – būdas nubraukti nuo savo santuokos rutinos dulkes ir įvertinti duotus pažadus brandesniu žvilgsniu.
13. Sveikinimai gimtadienio proga (1) Sveikinimai Jauniesiems (2) Sveikinimai jubiliejaus proga (1) Sveikinimai Krikštynų proga (1) Sveikinimai vestuvių metinėms (1).
14. Tad sulauktos antrosios vestuvių metinės gali būti pažymėtos skania vakariene ir šios sukakties simboliu – medvilnės gaminiais.
15. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q15
16. Stilingas gyvenimas
q16
17. Reklamos ir Dizaino Centras
q17
18. Lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti portale esančią medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Vestuviupartneris.
19. Santuoka.lt
q19
20. Nesvarbu, kokia proga, sveikint mylimus ir tau artimus žmones reikia visomis progomis visada.
21. Sulaukus tokios gyvenimo šventės, kaip auksinės vetsuvės, nešvęsti negalima, tai būtų lyg nusikaltimas.
22. Smagios vestuvės
q22
23. Žalios Rūtos
q23
24. Popieriaus kerai…
q24
25. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q25
26. On The Edge of a Cloud
q26
27. Dėžutę galime graviruoti, dažyti kita norima spalva ar puošti dekupažo tech.
28. Sveikinimai vestuvių proga (88): Trumpi vestuvių sveikinimai (29) Vestuvių linkėjimai (22) Eiliuoti vestuvių sveikinimai (21) Vestuvių metinių sveikinimas (8) Vestuvių tostai (4) Jaunosios žodžiai mamai (3) Sveikinimas auksinių vestuvių proga (3) Sveikinimas su sidabrinėmis vestuvėmis (3) Juokingi vestuvių sveikinimai ….
29. Sveikinimai, kurie labai tinka užrašyti ant atvirutės vestuvių proga.
30. Dariaus namu salygom, tik niekaip neiteikiau :/ as ir mastau ka padovanojus metiniu proga, nedaug liko 9 dienos pas mus yra butelis vyno ir ji gali isgraviruot su stiklinem, gal butu idomu jei isgraviravus metus, ir pvz apacioi kad isgerti per desimtas metines.
31. (po 50-ies bendro gyvenimo metų) Daug jau nuotakų gulbėmis skrido per Jūs namų slenkstį: Ir dukra, ir anūkė, ir geroji marti.
32. Sako, kad žmogaus gyvenimas prabėga, tarsi viena diena, o Jūs ar pastebėjote, kad Jums bendro gyvenimo jau dvidešimt penkmetis.
33. Aukso Žiedą lyg saulę angelai dangun kelia, – Aureole kad šviestų dėl bendros ateities.
34. Tobula šventė
q34
35. Sveikinimai vestuvių proga (88): Trumpi vestuvių sveikinimai (29) Vestuvių linkėjimai (22) Eiliuoti vestuvių sveikinimai (21) Vestuvių metinių sveikinimas (8) Vestuvių tostai (4) Jaunosios žodžiai mamai (3) Sveikinimas auksinių vestuvių proga (3) Sveikinimas su sidabrinėmis vestuvėmis (3) Juokingi vestuvių sveikinimai ….
36. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q36
37. Jubiliatams sakomi šilti sveikinimai ir iškilmingi tostai, žiūrimos vestuvių nuotraukos, filmas, dalijamasi prisiminimais, vaikams ir vaikaičiams dalijami patarimai.
38. Atstojai keturi vėjus Sveikinimas brangiam vyrui.
39. Skaiciau.lt
q39
40. Stilingas gyvenimas
q40
41. Kuponas į SPA, ar romantišką savaitgalį – tokia atpalaiduojanti vestuvių metinių dovana, tikrai sužavės antrąją pusę.
42. Ltvirtove.lt
q42
43. Monikos rankų darbo atvirukai
q43
44. Tai vienos svarbiausių vestuvių metinių, kurių proga dovanojami auksiniai papuošalai ar suvenyrai, linkima ilgo ir laimingo gyvenimo drauge.
45. Magijuka.lt
q45
46. Ltvirtove.lt
q46
47. Gimtadienio sveikinimų tekstai, atvirukai.
48. Graviravimo Pasaulis
q48
Parašykite komentarą