Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Motyvacinės Mintys

1. Įvairių sociologinių tyrimų duomenimis, darbo užmokestis, kaip motyvavimo priemonė, vis dar neprarado savo motyvacinės reikšmės.
2. PLANUOKIS, MYLIMA VEIKLA įkūrėjas SAULIUS BAGDONAS apie sunkias akimirkas, motyvaciją veikti, kūrybą
Thanks for watching!
3. Turbūt tai tik kūno protestas prieš vasaros rėžimą, suintensyvėjęs darbo krūvis, šviesos ir šilumos stygius, ar dar bala žino kas.
4. Kopijuota iš FB posto Lietuvoje įvedė naują tvarką bankuose – nuo šiol juose bus nauji paslaugų planai, kurie suteiks kažkokias paslaugas už kažkokį mokestį ir taip jie nebeapiplėšinės vartotojų.
5. Inspiracinės, motyvacinės mintys, originalios idėjos ir reikšmingos citatos.
6. Harv Eker – Turtingas ir vargšas: du mąstymo tipai Robert Kiyosaki – Du tėčiai – turtingas ir vargšas Allan Pease – Klausimuose slypi.
7. PapuosaluGuru.lt
q7
8. OVC Consulting
q8
9. OVC Consulting
q9
10. „Kai įkvėpia didis tikslas, jūsų mintys išlaisvėja, sąmonė ima plėstis visomis kryptimis, jūs atsiduriate naujame, didingame ir nuostabiame pasaulyje.
11. Kauno diena
q11
12. Svarbūs sprendimai remiasi susitarimu: išsamiai nagrinėjamos visų mintys, vengiama formaliai balsuoti ar eiti lengviausiu – kompromisų – keliu.
13. Justas Šaltinis
q13
14. Psichika.eu
q14
15. Demotyvacija
q15
16. Motyvacinių minčių rašymas ir dalijimasis yra vienas iš nuoširdžiausių veiksmų, kurie yra lengvai ir reguliariai aktyvesni.
17. Peržvelgus sporto istoriją, labiausiai džiugina tikros sportininkų, kuomet jie laimi arba pralaimi, emocijos.
18. Motyvacija – GamtosGrozioFormule.lt
q18
19. Sentencijos.net
q19
20. Psichika.eu
q20
21. VoodooSales
q21
22. Tatuiruotes-moterims-rožančius
q22
23. ResearchGate
q23
24. Skeptikai, teigiantys, kad geriausia motyvacija – atlyginimas, turėtų pergalvoti savo prioritetus ir aplinkos svarbą darbui, nes pasauliniai motyvacijos darbe tyrimai ne pirmus metus rodo, kad atlyginimas nebėra prioritetiniu veiksniu renkantis, kur dirbti.
25. Psichika.eu
q25
26. Psichika.eu
q26
27. Turtinga moteris
q27
28. Tu – ne vienas!
q28
29. Mes negalime gyventi nevalgę, bet mes gyvename ne tam, kad valgytume.
30. 3/20/2015 · Patikusios citatos: Badas ir šaltis įveikia žmones, jie palūžta, jie tampa tarytum tušti metaliniai mechanizmai, kurie nieko nelaukia, nieko nebijo ir niekuo nesistebi.
31. Mintys apie pagarbą : Aš gerbiu kiekvieną įsitikinimą, ir visų pirma tuos, kurie nesiderina su mano.
32. 5/26/2016 · Mintys materializuojasi, liūdnos pritraukia blogus dalykus, pesimizmu tvoskiantys žodžiai virsta žudikais.
33. Inspiracinės, motyvacinės mintys, originalios idėjos ir reikšmingos citatos.
34. – wãpsva LT dizaino namai
q34
35. Psichika.eu
q35
36. Žymių žmoniu citatos ir mintys, meilės citatos, motyvacinės citatos.
37. Žinių radijas
q37
38. M.demotyvacijos.tv3.lt
q38
39. Grand Partners
q39
40. ResearchGate
q40
41. Tokios mintys, abejonės, būgštavimai, kaip „aš taip bijau“, „žinau, kad man nepasiseks“, „man sulaužys visus kaulus“ ir panašiai, atspindi tikrųjų pesimistų kognityvines orientacijas.
42. Tyrimų rezultatai bei jų analizė ragina darbuotojus galvoti apie naujoves bei kaip būtų galima ištaisyti padarytas klaidas.
43. Bedievybės banga kasdien didėja… Ne kartą man teko su giliu sielvartu konstatuoti, kad žmonės mažai bežino išganingas Abraomo, Izaoko, Jokūbo, Juozapo, Mozės, Samsono, Dovydo, Saliamono ir kitas istorijas.
44. SlidePlayer
q44
45. Sentencijos.net
q45
46. Žodžiai, citatos, frazės, mintys apie motyvaciją, parašytos įvairiais amžiais gyvenusių iškilių asmenybių – menininkų, mokslininkų, visuomenės veikėjų.
47. Tobulos kūno linijos, pokyčių nuotraukos, motyvacinės mintys ir įvairūs sporto patarimai – tokiu turiniu su beveik 40 tūkstančių sekėjų socialinėje erdvėje dalinasi Europos bikini čempionė, IFBB fitneso atletė, trenerė Laura Stalinkevičiūtė.
48. Verslo kursai, seminarai verslui
q48
49. OVC Consulting
q49
50. Transformacijos
q50
Parašykite komentarą