Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Tevas Stanislovas

1. Algirdas Mykolas Dobrovolskis (Tėvas Stanislovas OFM Cap.
2. 101- osioms Tėvo Stanislovo gimimo metinėms
Thank you for watching!
3. Vilkmerge.eu
q3
4. Dabar jau retai kas vartoja senuosius giminystės pavadinimus, visiems gerai žinomi tik patys pagrindiniai – tėvas, motina, sūnus, dukra, žentas, marti ir pan.
5. FB paskyra, kuri gyvuoja po Tėvo Stanislovo mirties.
6. „Radviliškio naujienos“.
q6
7. Trakų viešoji biblioteka
q7
8. ŽMONĖS Knygos
q8
9. Mano Žirmūnai
q9
10. Tamošuskas, primindamas, jog ankstesnė Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarimu patvirtino, jog kapucinai, kaip ir tėvas Stanislovas, iš tikrųjų buvo Plungėje ir turėjo vienuolyną.
11. Gerą nuotaiką dovanojo Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jonavos filialo ansamblio „Jonavėlė“ dainininkės ir muzikantai.
12. Vakarų ekspresas
q12
13. Tėvas Stanislovas“ ir kitų leidinių autorės, Valentinos Šereikienės iniciatyvai ir glaudžiai bendradarbiaudama su Žemaitkiemio seniūnija, surengė konferenciją Žemaitkiemyje, kur Tėvas Stanislovas 1961-1962 m.
14. Bernardinai
q14
15. Knyga Visiems
q15
16. Kupiškėnų mintys
q16
17. Bernardinai
q17
18. Joje ne tik dalijamasi atsiminimais apie Tėvą Stanislovą, bet ir skelbiami dar niekur nepublikuoti dvasininko pamokslai, svarstoma, kaip sulaukus brandaus amžiaus nepasiduoti apatijai ir kiekvieną dieną sutikti pozityviai.
19. FB paskyra, kuri gyvuoja po Tėvo Stanislovo mirties.
20. Bernardinai
q20
21. Tėvas Stanislovas – neeilinė asmenybė, išskirtinis dvasininkas, žmogus – dar savo gyvenimo metais tapęs legenda, vienų nemėgtas, kitų garbintas.
22. Tėvas Stanislovas yra XX amžiaus lietuvių mistikas, greta jo mistinių įžvalgų byra visos paviršutinės teologinės konstrukcijos ir dirbtinis džiaugsmas ir apspangimas, kai religingas žmogus nebežino, ką jam daryti kelyje.
23. Buvo filmas apie Paulių kapucinus, tai dabar laikas žiūrėti filmą apie Paberžės kapuciną.
24. Joje ne tik dalijamasi atsiminimais apie Tėvą Stanislovą, bet ir skelbiami dar niekur nepublikuoti dvasininko pamokslai, svarstoma, kaip sulaukus brandaus amžiaus nepasiduoti apatijai ir kiekvieną dieną sutikti pozityviai.
25. Trakų viešoji biblioteka
q25
26. Antradienis – Penktadienis Šv.
27. Valentina Šereikienė
q27
28. Bernardinai
q28
29. “ Tėvas Stanislovas bendravo ir su prezidentu, ir su visų pakraipų partijų nariais, ir su verslininkais, ir su menininkais, su visais.
30. Radviliškio Kraštas
q30
31. Kauno pedagogų kvalifikacijos centras
q31
32. Kauno diena
q32
33. 1956 panaikinus teistumą, Tėvas Stanislovas grįžta į Lietuvą ir paskiriamas į atkampią Jurbarko rajono Vertimų parapiją.
34. Tėvas Stanislovas OFMCap Valia (rekolekcijų fragmentas) (audio įrašas-rankraštis, kalba netaisyta,1982 m.
35. Atraskite tūkstančius unikalių meno kūrinių iš nepriklausomų Lietuvos dailininkų, skaitmeninio meno kūrėjų i.
36. Tėvas Stanislovas parašė testamentą, kuriuo aukotojų lėšomis nupirktą 0,88 ha žemės sklypą ir pastatytą špitolę paliko labdaros fondui „Tėvo Stanislovo namai“.
37. Morkūnienės, buvo žmonių kunigas, jo bažnyčia – žmonių bažnyčia, kur jis kunigavo, ten buvo dvasios oazė, tikroji Katedra, visada ir visiems buvo atviros durys ir atviros širdys.
38. Vakarų ekspresas
q38
39. Trakų viešoji biblioteka
q39
40. Tėvas Stanislovas prisimena tremtį,kunigystę Paberžėje ir Dotnuvoje, mąsto balsu apie savo pašaukimą, priedermes, gyvenimo reiškinius ir vertybes, santykius su aplinka.
41. Aukojo sėdėdamas, nes sunkios ligos pakirstas jau neturėjo jėgų savo rankose išlaikyti Biblijos ir taurės.
42. Kauno diena
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code