Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Citatos Apie Vaikus

1. TOP meniu » Pradžia » Sielai » Mintys » Temos » Autoriai » Merfologija » Pasiklydę mintys » Naujausios » Palik PĖDSAKĄ Yra knygų, kurios tik paragautinos, yra tokių, kurias geriausia praryti, ir tik nedaugelį – sukramtyti ir suvirškinti.
2. Kunigas Algirdas Toliato: kada laikas keisti savo gyvenimą?
Thanks for watching!
3. 50 gražiausių sentencijų apie vaikus ir motinystę „Tavo vaiko“ feisbuko paskyroje pakvietėme mamas ir tėčius dalintis gražiausiomis mintimis apie motinystę ir vaikus.
4. Ji buvo ypatinga: ne tik buvo atsidavusi Dievui, bet ir nuoširdžiai rūpinosi pasaulio vargstančiaisiais.
5. JieVaikai.lt
q5
6. Citatos * Mano ginklai nukreipti į pagrindinį priešą – į gyvulišką, vartotojišką ir, deja, kol kas visagalį principą: „gyvenimas – malonumas“.
7. (Šį aforizmų sąrašą sudarė Indrė Bartašiūnienė) Šeima daugelyje tautų, visuose kontitentuose lieka Bažnyčios keliu, ir kažkuria prasme netgi labiau juo tampa ten, kur šeima išgyvena vidinį kryžių, patiria kenksmingų kultūrinių, visuomeninių ir politinių įtakų, ne tik silpninančių jos vientisumą, bet ir ….
8. O mums, žinant, kad skaitote, be proto gera ieškoti ir apipavidalinti išminties perliukus.
9. Žodžiai apie meilę, meilės žodžiai, gražūs žodžiai apie meilę, parašyti įvairiais amžiais gyvenusių iškilių asmenybių – menininkų, mokslininkų, visuomenės veikėjų.
10. Tačiau kiti gyvūnai poruojasi tik tam, kad atsivestų palikuonių, o žmonės gyvena bendrai ne tik tam, kad gimdytų vaikus, bet ir kad tenkintų kitus kasdieninio gyvenimo poreikius.
11. Gražūs žodžiai apie vaikus.
12. Com Mintys, ištraukos apie vaikus literatūroje – Citatos.
13. JieVaikai.lt
q13
14. JieVaikai.lt
q14
15. Gražiausios mintys apie vaikus (1) TAVO VAIKO feisbuko paskyroje skelbėme konkursą, kuriame prašėme jūsų pabaigti sakinį „Vaikai – tai.
16. Tavo Vaikas
q16
17. Philobiblon, arba Apie meilę knygoms (2001) „Knygos yra mokytojai, kurie moko be lazdų ir rykščių, be riksmo ir pykčio, be dovanų ir pinigų.
18. Lsveikata.lt
q18
19. Mintys Apie
q19
20. Lt.insterne.com
q20
21. Natūrali motinystė
q21
22. JieVaikai.lt
q22
23. Žodžiai apie vaikus : Vaikai prideda mums gyvenimo rūpesčių, bet jų dėka mirtis mums neatrodo tokia baisi.
24. Psichika.eu
q24
25. Žinių radijas
q25
26. LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms.
27. JieVaikai.lt
q27
28. Lietuvių vaikai per daug prisižiureję meksikietiškų serialų ir apie meilę kalba kaip suaugę, man labiausiai patiko Krisi žodžiai apie bulvytes ir Rebekos apie močiutės kojų nagų lakavimą :)O aš manau,kad meile prasideda tada kai žvelgi į viską pro rožinius akinius ir tavo pilve skraido drugeliai, o ….
29. JieVaikai.lt
q29
30. Intresting articles – reoveme.com
q30
31. Regionų naujienos
q31
32. O mums, žinant, kad skaitote, be proto gera ieškoti ir apipavidalinti išminties perliukus.
33. Liepsnojantis entuziazmas, palaikomas sveiko proto ir atkaklumo, yra kokybė, kuri dažniausiai tampa sėkme.
34. Tostai apie bosus (7) Tostai apie darbuotojus (14) Tostai apie draugus (14) Tostai apie gėrimą (32) Tostai apie gydytojus (8) Tostai apie kareivius (5) Tostai apie medžiotojus (1) Tostai apie moteris (47) Tostai apie politikus (13) Tostai apie studentus (9) Tostai apie vaikus (2) Tostai apie vyrus (35) Velykiniai tostai (7) Vestuviniai.
35. JieVaikai.lt
q35
36. Vaikų emocinės reakcijos į mirtį stiprumas tiesiogiai priklauso nuo vaiką supančių suaugusiųjų reakcijos, nerimo, susijusio su.
37. Posakiai apie vaikus ir tėvus, psichologų pasakymai apie vaikų auklėjimą ir ugdymą.
38. JieVaikai.lt
q38
39. Norintiems ne tik praleisti smagų vakarą su šeima, bet ir paskatinti vaikus pokalbiui apie svarbias pasaulio problemas, kitokią kultūrą ir tradicijas, rekomenduojame 2017 metų filmą „Maitintoja“ (ang.
Parašykite komentarą