Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Prasmingos Mintys

1. Jis spindi ir kibirkščiuoja, kai saulė šviečia iš išorės, tačiau kai ateina naktis, tikrasis jo grožis atsiskleidžia tik nuo šviesos iš vidaus.
2. Motina Teresė – mintys apie gyvenimą
Thanks for watching!
3. Lietuvos Aidas
q3
4. Santuoka.lt
q4
5. Iš tiesų, jei kas nors ieško idealaus sutuoktinio, bet niekados neranda, galime būti ….
6. Made in Vilnius
q6
7. Stilingas gyvenimas
q7
8. Gamtos grozio formule
q8
9. Mintys Apie
q9
10. Mintys Apie
q10
11. „Gera mintis, nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją“ – F.
12. AlytusPlius.lt
q12
13. Kalėdos – tai meilės dvasia, tai laikas, kai Dievo meilė ir mūsų artimųjų meilė nugali visus pykčius ir kartėlį, tai laikas, kai mūsų mintys, darbai ir dvasia apreiškia Dievo egzistavimą.
14. Įsiminti Kieno gyvenimas, kaip burinis laivelis Į tolumas, į tolumas nuplauks, O ….
15. Mintys Apie
q15
16. Jis spindi ir kibirkščiuoja, kai saulė šviečia iš išorės, tačiau kai ateina naktis, tikrasis jo grožis atsiskleidžia tik nuo šviesos iš vidaus.
17. Jei rastume visiškai teisingą, absoliutų ir detaliausią muzikos paaiškinimą, jei pavyktų detaliai atkurti jos raišką savokomis, turėtume tikrą pasaulio vaizdą, kuris ir būtų tikroji filosofija.
18. Ignalinos rajono savivaldybė
q18
19. Šiame puslapyje dėsiu mane sužavėjusias mintis (lietuvių, anglų kalbomis), kurias kažkada pasakė ar užrašė įvairiausių veiklos sričių žmonės.
20. Psichologo paslaugos Kaune
q20
21. Joniškio žemės ūkio mokykla
q21
22. Demotyvacija.lt
q22
23. Prasmingos mintys Pasidaliname žibuoklėmis, Nes jau pavasaris miškuose Sukviečia mielus vaikus Džiaugtis dangaus šviesa, Jų mėlyna spalva, Dangaus erdvė, Pakylę paukščiai, Kūrybingumo takuose.
24. TOP meniu » Pradžia » Sielai » Mintys » Temos » Autoriai » Merfologija » Pasiklydę mintys » Naujausios » Palik PĖDSAKĄ Žmonės tampa kurti, todėl, kad muzika yra grojama garsiau ir garsiau, bet būtent todėl,kad jie ….
25. 27/07/2017 · lietuviŠki siuntinukai – graŽŪs vaizdai ir prasmingi ŽodŽiai su malonia muzika.
26. Jis spindi ir kibirkščiuoja, kai saulė šviečia iš išorės, tačiau kai ateina naktis, tikrasis jo grožis atsiskleidžia tik nuo šviesos iš vidaus.
27. Mintys Apie
q27
28. Įtempkite atmintį ir būtinai prisiminsite ką nors, ką norite užmiršti.
29. Mintys Apie
q29
30. Kalba yra žmogaus dvasios organas, žmogaus minties ir jausmo išraiška, ja kalbančios genties visuomeninio ir privačiojo gyvenimo veidrodis, genties intelektualinių ir moralinių vertybių saugykla , ryšys, siejantis laiką ir erdvę, vienijantis visas kartas ir asmenybes, individus, ir kartu – gyvas, tradicinis svarbiausių įvykių bei genčių tarpusavio santykių.
31. Stilingas gyvenimas
q31
32. Mintys Apie
q32
33. Suaugusiųjų pažinčių svetainė – Logdown
q33
Parašykite komentarą