Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Kaledu Laukimas

1. Kiekvienas nuoširdus prisilietimas, rankos paspaudimas, apkabinimas leidžia meilės energijai išsiskleisti.
2. Milda Karklytė – Palevičienė. Kalėdų senelis – vaiko mulkinimas ar graži fantazija?
Thanks for watching!
3. INFO Ekspresas
q3
4. Yra kategorija kūrybingų žmonių, kurių širdis degina nerimstantis kūrėjo kipšiukas, verčiantis rausti palėpes, stalčius, spinteles, planuoti žygius į mišką ar bent sodą, šniukštinėti parduotuvėse.
5. Jūros Šventė
q5
6. Darželis „Rugiagėlė“ – Tavo Darželis
q6
7. Www.kaledu-kaledos.lt
q7
8. Gimtadienio mugė
q8
9. Vilniaus Jono Laužiko konsultacinis-mokymo centras
q9
10. Kauno diena – DIENA.lt
q10
11. Tinklaraštis specialiesiems pedagogams, tėvams, auginantiems specialiųjų poreikių turinčius vaikus, klausos negalę turinčių žmonių bendruomenei ir visiems tiems, kurie mėgsta ugdymo naujoves.
12. Vakarų ekspresas
q12
13. Tinklaraštis specialiesiems pedagogams, tėvams, auginantiems specialiųjų poreikių turinčius vaikus, klausos negalę turinčių žmonių bendruomenei ir visiems tiems, kurie mėgsta ugdymo naujoves.
14. Darželio „Saulužės vaikai“ vadovė Jolanta Augustinavičiūtė-Porochnia ir darželyje dirbanti vaikų psichologė Dovilė Jankauskienė dalinasi mintimis apie prasmingą šv.
15. Tačiau šiandien suaugusieji perka dovanėles įvairiausiomis progomis ar net visai be progų, tad vaikui dar nespėjus panorėti, rankose jis jau laiko naują (ne)svajonių žaislą.
16. Tyli naktis šventa naktis viskas miega tik dar vis motinėle ten budi viena kūdikis su meilia šypsena.
17. Zarasuose.LT
q17
18. Kupiškio rajono Šv. Kazimiero vaikų globos namai
q18
19. Žinoma, šiandien mums labiau rūpi šventinis džiugus šurmulys, susitikimų laukimas – nesinori kalbėti apie liūdnus dalykus.
20. Artėjant gražiausioms metų šventėms daugelis mūsų pradeda galvoti, kaip nudžiuginti savo mažuosius, kuriems dažniausiai Kalėdų laukimas yra kur kas svarbesnis nei kad suaugusiems.
21. Kalėdų laukimas – ir Šventojoje Žemėje, piligrimai iš viso pasaulio susirinko į Betliejų, kur, kaip tikima, ir gimė Jėzus Kristus.
22. Mamyčių klubas
q22
23. Naturephoto.lt
q23
24. Utenos diena
q24
25. Ji tradicinė Vilniaus Stiklo kvartale, kurio bendruomenė pirmoji mieste užsižiebia Kalėdų laukimo šviesas ir išpuošia kiemelius.
26. “ Iš Jūsų sukurtų 500 bangolaužių piešinių sudarysime šviečiančią instaliaciją, kurią klaipėdiečiai išvys kultūros sostinės atidarymo renginyje „Klaipėda, perduok, kad neužšaltų“ 2017 m.
27. Kauno diena – DIENA.lt
q27
28. Aiko ir Lefkės tėtis – advokatas, dirba mieste, jo niekada nebūna šalia.
29. Vilniaus rajono savivaldybė
q29
30. Gimtadienio mugė
q30
31. Mamyčių klubas
q31
32. Šiaulių sanatorinė mokykla
q32
33. Stebint koncertą, ar šimtą kartų atrepetuotą spektaklį, profesionalų darbas užgniaužia kvapą, o pasibaigus pasirodymui norisi atiduoti jiems visą pagarbą už ….
34. Projekto metu vaikai ir visa bendruomenė ruošis didžiajai šventei: susipažins su lietuvių liaudies papročiais ir tradicijomis, išgyvens to laikotarpio dvasią, veikdami ,,čia ir dabar“, pajus Kalėdų laukimo džiaugsmą, veiks savarankiškai, įgis pasitikėjimą.
Parašykite komentarą