Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Tobulas Pasaulis

1. 22/07/2018 · This feature is not available right now.
2. Edvisss Žaidžia Fanų Kurtus Map’us! [EP208] Tobulas Map’as!
Thanks for watching!
3. Tobulas Nijolės Rimkienės pasaulis Gruodžio 18 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje įvyko Raseinių rajono tautodailininkų bendrijos pirmininkės Nijolės Rimkienės karpinių parodos ir jos knygos „Karpiniai – mano pasaulis“ pristatymas.
4. Filmai.club
q4
5. Džiaugiuosi savimi
q5
6. Kelioniu-agentura.lt
q6
7. Pasaulio lietuvis
q7
8. Sentencijos.net
q8
9. Dabar gi mes, kritikai, prilygstam vos ne kažkokiems psichoanalitikams, parapsichologams ar net, kas baisiausia, ginekologams.
10. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka
q10
11. The directory of Lithuanian companies.
12. Www.instazu.com
q12
13. Pasaulio lietuvis
q13
14. Aš dėl tavęs gimiau, kad saugočiau nuo skausmo Tik dėl tavęs rašiau eiles iš tikro jausmo Aš dėl tavęs gimiau, kad naktį keistų saulė Man liksi amžinai, tu tobulas pasaulis.
15. Kauno diena
q15
16. Krepsinis.net
q16
17. Songaah.com
q17
18. Gerai pagalvojęs nusprendžiu, jog dabartinis pasaulis ir dabar tobulas, kai supranti, jog vienas iš septynių milijardų nieko nepakeisi.
19. The directory of Lithuanian companies.
20. Vestuves.lt
q20
21. Knygų leidykla – Jotema
q21
22. Demotyvacija.lt
q22
23. Tokį pasaulį Aldous Huxley sukuria satyriniame mokslinės fantastikos romane „Puikus naujas pasaulis“.
24. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
25. Tobulas pasaulis Vienas iš pagrindinių Zeitgeist judėjimo tikslų yra šviesti žmones, su pažindinant juos tiek su gamtos evoliucijos principais, tiek su atskiro individo socialinio, technologinio (“The Venus Project”) ir dvasinio tobulėjimo galimybėmis.
26. Demotyvacija
q26
27. ManoRaseiniai.lt
q27
28. Demotyvacija.lt
q28
29. Juk jei jis toks būtų, jis paprasčiausiai nesikeistų – turėtume sistemą su nusistovėjusia pusiausvyra Kam optimaliai tobulam dalykui bereikia keistis, jei pasikeitimas padarys jį nebe tokiu tobulu.
30. Tavo Vaikas
q30
31. Plungės turizmo informacijos centras
q31
32. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras
q32
33. Tobulas Pasaulis yra prisijungęs prie Facebook Prisijunk prie „Facebook“, kad galėtum bendrauti su Tobulas Pasaulis ir kitais, kuriuos galbūt pažįsti.
Parašykite komentarą