Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Atvirutės Su Gimtadieniu Vyrams

1. Gimtadienio proga Sveikinimai kalėdų proga Sveikinimai naujųjų metų proga Sveikinimai su gimimo diena Sveikinimai su gimtadieniu Sveikinimai su kalėdom Sveikinimai su naujaisiais metais Sveikinimai su naujais metais Sveikinimai su valentino diena Sveikinimai su velykom Sveikinimai su vestuvėm Sveikinimai valentino dienos proga Sveikinimai.
2. Sveikinimas su gimtadieniu, Sveikinu su jubiliejumi
Thank you for watching!
3. Gėlių Puokštės Kaune
q3
4. Gėlių Puokštės Kaune
q4
5. Atvirukai su gimtadieniu Juokingi atvirukai gimtadienio proga Juokingi gimtadienio atvirukai Linksmi atvirukai gimtadienio proga Linksmi gimtadienio atvirukai Atvirukai gimtadienio proga Gimimo dienos atvirukai Atvirukai su gėlėmis Atvirukai jubiliejaus proga Jubiliejiniai atvirukai Atvirukai jubiliejui: Rmjai.
6. Ltvirtove.lt
q6
7. Atvirukai su gimtadieniu Juokingi atvirukai gimtadienio proga Juokingi gimtadienio atvirukai Linksmi atvirukai gimtadienio proga Linksmi gimtadienio atvirukai Atvirukai gimtadienio proga Gimimo dienos atvirukai Atvirukai su gėlėmis Atvirukai jubiliejaus proga Jubiliejiniai atvirukai Atvirukai jubiliejui: Rmjai.
8. ElleSilver.ru
q8
9. IdėjųProjektai
q9
10. Gimtadienio proga Sveikinimai kalėdų proga Sveikinimai naujųjų metų proga Sveikinimai su gimimo diena Sveikinimai su gimtadieniu Sveikinimai su kalėdom Sveikinimai su naujaisiais metais Sveikinimai su naujais metais Sveikinimai su valentino diena Sveikinimai su velykom Sveikinimai su vestuvėm Sveikinimai valentino dienos proga Sveikinimai.
11. Nikifilinione.ru
q11
12. Vardo dienos atvirukai Vardadienis – puiki šventė, kurią verta išskirti iš kitų kasdienybės akimirkų.
13. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q13
14. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q14
15. Visos dienos yra smagios, jei tik moki džiaugtis gyvenimu, tačiau gimtadienis bet kokiu atveju yra išskirtinai linksma diena.
16. Atvirukai su gimtadieniu Juokingi atvirukai gimtadienio proga Juokingi gimtadienio atvirukai Linksmi atvirukai gimtadienio proga Linksmi gimtadienio atvirukai Atvirukai gimtadienio proga Gimimo dienos atvirukai Atvirukai su gėlėmis Atvirukai jubiliejaus proga Jubiliejiniai atvirukai Atvirukai jubiliejui: Rmjai.
17. Jei alyvos svirtų ir žiedai žydėtų, Tau priskinčiau puokštę nuostabių gėlių, o dabar tik žodžiais noriu palinkėti kuo didžiausios laimės ir gražių dienų.
18. Nikifilinione.ru
q18
19. Vilniauszinia.lt
q19
20. Bet kokiu atveju gimtadienio sveikinimai visuomet turi būti pozityvūs, pakilūs, kupini džiaugsmo, geriausių linkėjimų, o ne liūdni, vedantys į depresiją ar juolab įžeidžiantys.
21. Mintys Apie
q21
22. Nikifilinione.ru
q22
23. Gyvenimas su Tavimi dabar svaigina — Nėr rūpesčių, nėr vargo ir bėdų… Ir ateitis bedalė nebaugina, Nes dieną, naktį Šalia manęs — vis Tu.
24. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q24
25. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q25
26. Jei norite atsispausdinti „Susikurk pats“ atvirutę, sukurtą atvirutę atsidarote su chrome naršykle, spaudžiate spausdinti, išskleidžiate +Daugiau nustatymų, uždedate varnelę prie Fono grafika ir spaudžiate spausdinti.
27. Bet kokiu atveju gimtadienio sveikinimai visuomet turi būti pozityvūs, pakilūs, kupini džiaugsmo, geriausių linkėjimų, o ne liūdni, vedantys į depresiją ar juolab įžeidžiantys.
28. O jei paspausite paveiksliuko dešinėje pusėje esantį ženkliuką – galėsite išsiųsti mylimiems žmonėms į el.
29. Nijolės gėlių namai
q29
30. Norėčiau būti Tau šviesa ant torto žvakučių, glajus ant Tavo gimtadienio torto ….
31. Vilkmerge.lt
q31
32. Ltvirtove.lt
q32
33. Megapolis-salon.ru
q33
34. Atvirukai su gimtadieniu Juokingi atvirukai gimtadienio proga Juokingi gimtadienio atvirukai Linksmi atvirukai gimtadienio proga Linksmi gimtadienio atvirukai Atvirukai gimtadienio proga Gimimo dienos atvirukai Atvirukai su gėlėmis Atvirukai jubiliejaus proga Jubiliejiniai atvirukai Atvirukai jubiliejui: Rmjai.
35. Paveiksliukai, kuriuose užrašyti gimtadienio sveikinimai.
36. Gimtadienio atvirukai vyrams Juokingas gimtadienio atvirukas vyrui.
37. ZinauKaip.lt
q37
38. Sveikinimai.lt
q38
39. Gražūs sveikinimai įvairioms progoms Pasveikinimai gimtadienio …
q39
40. Linksmi atvirukai gimtadienio proga su sveikinimais.
41. Megapolis-salon.ru
q41
42. Jei norite atsispausdinti „Susikurk pats“ atvirutę, sukurtą atvirutę atsidarote su chrome naršykle, spaudžiate spausdinti, išskleidžiate +Daugiau nustatymų, uždedate varnelę prie Fono grafika ir spaudžiate spausdinti.
43. Changeip.org
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code