Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Juokingi Sveikinimas Su Gimtadieniu

1. Apgaulingi SMS tekstai Frazeologizmai Gimimo dienos sveikinimai Juokingi palinkėjimai Juokingi SMS Kalėdų sveikinimai Linksmi palinkėjimai Linksmi tostai Meilės SMS merginai Meilės SMS mylimajai Meilės SMS mylimajam Meilės SMS vaikinui Meilės žodžiai jai Meilės žodžiai jam Meilės žodžiai merginai Meilės žodžiai mylimajai Meilės žodžiai mylimajam Meilės žodžiai.
2. Sveikinimas su Gimtadieniu
Thanks for watching!
3. 1006 Karštos saulutės, šiltų šypsenų, geros nuotaikos aplinkui, visokeriopos sėkmės, tikrų draugų, meilės sau, įspūdingų kelionių, daug visokiausiu kitų gerų dalykų ir kad visas tas gėris, kurį tu dalini kitiems, tau grįžtų šimteriopai.
4. Mintys Apie
q4
5. Moterų portalas
q5
6. Stilingas gyvenimas
q6
7. Mintys Apie
q7
8. Juokingi gimtadienio sveikinimai tavo broliui eilėraštyje Gimimo dieną norėčiau savo broliui daugelio palaiminimų, kad nebūtų pažvelgta į tavo pusę, tavo priešą.
9. Gimtadienio sveikinimas Pajuriofoto Martynas.
10. 30 puslapis – gimtadienio sveikinimai, gimtadienis, sveikinimai gimtadienio proga – sveikinimai-linkejimai.
11. Supermama.lt
q11
12. Linkiu gyventi nuolatinėje harmonijos su savimi ir su supančiu pasauliu bei paneigti teiginį, kad laimė yra tik akimirka.
13. Yastrebstore.ru
q13
14. Hellcomics.Ru
q14
15. Įėjusį tarnautoją jis pasitinka su šypsena ir, šiam nespėjus prasižioti, sako: – Jeigu atėjote prašyti priedo prie atlyginimo, tai taip ir sakykite, o paskui mudu […].
16. Visa tai, kas svarbu moteriai! – womanexpertus.com
q16
17. Dovanoju Tau baltąjį skrydį — Gelsvų pienių, švelnių debesų — Tegu laimės Tau nieks nepavydi, Aš linkiu Tau geriausių žmonių.
18. Nikifilinione.ru
q18
19. Mintys Apie
q19
20. Stilingas gyvenimas
q20
21. Mintys Apie
q21
22. Teamnail.ru
q22
23. Hellcomics.Ru
q23
24. Nikifilinione.ru
q24
25. Georgiynn.ru
q25
26. Nikifilinione.ru
q26
27. Sveikinimai.lt
q27
28. Spanien Oekonomie
q28
29. Atvirukai su gimtadieniu Juokingi atvirukai gimtadienio proga Juokingi gimtadienio atvirukai Linksmi atvirukai gimtadienio proga Linksmi gimtadienio atvirukai Atvirukai gimtadienio proga Gimimo dienos atvirukai Atvirukai su gėlėmis Atvirukai jubiliejaus proga Jubiliejiniai atvirukai Atvirukai jubiliejui: Rmjai.
30. Sveikinimai.lt
q30
31. Aš ant savos šakelės sukroviau pumpurėlį, Su rūpesčiu ir meile migdžiau jį vakarais, O tu iš mažutėlio vis augi ir didėji, Ir su laiku pražysi pavasario žiedais.
32. Nikifilinione.ru
q32
33. Palinkėjimai, Sveikinimai Ir Tostai Kiekvienai Progai.
34. Qekjuajdoobftiiz.longmusic.com
q34
35. Sveikinimai – Weebly
q35
36. New-linker.info
q36
37. Darykite, kas nepadaroma, Siekite nepasiekiamo, Gardžiuokitės tuo, kas be skonio, Skaitykitės su nereikšmingu, kaip svarbiu, Iš mažo padarykite, kad būtų gausu, Į priešiškumą atsakykite doreybe, Tikėkitės, kad gali būti sunku, nors kol kas dar lengva, Mažus pasiekimus paverskite dideliais.
38. Kormeshka.ru
q38
Parašykite komentarą