Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Sveikinimai Rugsejo Pirmosios Proga Darzelinukams

1. Juos pasitinka mokytojos akys – Sužvilgus džiaugsmo ašara Ir liūdesys aplanko nelauktai, Kad daugelis jų jau išskrido Į savo ilgą kelią – į gyvenimą Tarsi rugsėjį mus….
2. M. Špokas apie Lietuvos darželinukų čempionatą: „Tai – puiki iniciatyva, kurią reikia tęsti”
Thanks for watching!
3. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija
q3
4. How do you compare phones that are so different – the LG G3 and HTC One (M8) barely have a common feature between them.
5. Jurbarko rajono savivaldybė
q5
6. Mielieji, Rugsėjo 1-osios šventė aplanko beveik kiekvienus namus, suteikdama džiugesio einantiems į mokyklą ir juos palydintiems.
7. To make getting ready a little sweeter, make a few candy apples tied with love and these cute paper back to school printables.
8. 17/11/2017 · Za ovo se zivi ️☝️Uzvišeni Gospodar Kaze, Sve Sam vas stvorio u paru, bitno je pronaci svoju polovinu, i tek tada zivot dobija pravi smisao.
9. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – Lrv.lt
q9
10. Profsąjungos
q10
11. Rugsėjo 1-osios proga linkiu sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę, kurioje tave tegul lydi smalsumas, žingeidumas, tobulėjimas ir kūryba.
12. Lsveikata.lt
q12
13. Prevenciniai pokalbiai, Olweus patyčių prevencijos programa, didaktiniai literatūros kūriniai tikrai labai padėjo, tačiau kažko trūko, todėl šiandien savo ….
14. Mamyčių klubas
q14
15. Mūsų Laikas
q15
16. Kauno diena – DIENA.lt
q16
17. Salduvės progimnazija
q17
18. „Eglutė“ – Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis
q18
19. Kauno valstybinis lėlių teatras
q19
20. 11 ramių žaidimų vaikams, kurie patiktų ir suaugusiems (1) Artėjant šventėms, į būrį susiburs bičiulių kompanijos, giminės, draugai.
21. Rokiškio sirena
q21
22. Www.krivule.vilnius.lm.lt
q22
23. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras
q23
24. Www.bitutesdarzelis.lt
q24
25. Naudojuosi proga ir sveikinu: – Savo mieląją sesę, pradėjusią paskutiniuosius bakalauro metus.
26. F. Bajoraičio viešoji biblioteka
q26
27. Akmenės rajono Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius …
q27
28. Archyvai ‘Rugsėjo 1-osios sveikinimai’ tema « Praeiti tekstai *** Kažkas pabeldė į duris, Kažkas miegot neleidžia… Atmerkęs nuostaboj akis Matai Rugsėjo veidą.
29. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija – lm.lt
q29
30. Svetainės pirminis variantas buvo ankedotų rinkinukas, šiuo metu svetainėje gvildenamų temų ratas gerokai platesnis.
31. Lietuvos dailės muziejus
q31
32. O taip sunku po vakarykščių krepšinio rungtynių mamai atsikelti :) Kasdien Saulutę sunku išversti iš lovos, bet šiandien pati pirmąkart atsikėlė, juk šventė.
33. Kalėdų, palydėdama atostaogauti ir kitomis progomis mokiniams pati kuriu linkėjimus ir sveikinimus.
Parašykite komentarą