Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Tiltas Per Amžinybę

1. Tiltas per amžinybę – Richard Bach Svetainėje naudojami slapukai, padedantys užtikrinti kokybišką svetainės veikimą.
2. „Aukštai“ ROMAS DAMBRAUSKAS
Thanks for watching!
3. Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vis iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, MYLĖTI.
4. Musumazyliai.lt
q4
5. Mes esame tiltas per amžinybę , nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus,.
6. Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vis iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, MYLĖTI.
7. Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vis iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, MYLĖTI.
8. Tiltas per amžinybę, Richard Bach / Alma littera 2009 / ISBN: 9789955384625.
9. Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vėl ir vėl iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, mylėti.
10. Bernardinai
q10
11. Sentencijos.net
q11
12. Knygoholikės užrašai
q12
13. Žinoma ir tai, kad ji beveik skirta jo paties žmonai Leslie, nes tiek pagrindinė knygos herojė yra tokiu pačiu vardu ir pavarde, tiek sutampa ir kiti faktai – Bach’o žmona Leslie irgi yra aktorė, jie.
14. „Tiltas per amžinybę“ – romanas, kuriam negalioja amžiaus cenzas, nes vertybės, išaukštinamos šioje knygoje, yra aktualios ir svarbios kiekvienam.
15. Ra­šė­me apie ne­įpras­tus Ri­tos po­ty­rius – apie tam tik­ro se­an­so me­tu iš­gy­ven­tas pra­ėju­sių gy­ve­ni­mų bū­se­nas, ma­ty­tus vaiz­dus.
16. Knygos Tiltas per amžinybę ištrauka.
17. Paveikslai.lt
q17
18. Www.efoto.lt
q18
19. Mediakatalogas.lt
q19
20. Elknygynas.lt
q20
21. Kražių MK Sarbievijaus kultūros centras
q21
22. Paveikslai.lt
q22
23. Lt.partspowergenset.com
q23
24. 26/07/2008 · Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vis iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, MYLĖTI.
25. Mediakatalogas.lt
q25
26. Skelbiu – Skelbiu.lt
q26
27. Mediakatalogas.lt
q27
28. Knygos namai
q28
29. فيسبوك – Facebook
q29
30. Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vėl ir vėl iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, mylėti.
31. AlytusPlius.lt
q31
32. Mediakatalogas.lt
q32
33. Knygų slėnis
q33
34. Kauno diena – DIENA.lt
q34
35. Tiltas per amžinybę – BLOGas.lt
q35
Parašykite komentarą