Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Oficialus Sveikinimas Vadovui

1. Linkime Jums drąsių svajonių ir laimėtojo aukštumų – Juk esame čia tam, kad galimybes paverstume žingsniais į gerovę ir laimę.
2. Oficialus Lietuvos ir Estijos Prezidenčių susitikimas
Thanks for watching!
3. Ateinu ne tuščiomis — Pilnas dėmesio glėbys: Patarimams ir tiesoms, Pabarimams ir naštoms — Už save ir už kitus, Išklausysiu už visus.
4. Sveikinimai su gimtadieniu ir linkėjimai gimtadienio proga jums svarbiems žmonėms.
5. Būtini slapukai reikalingi, kad svetainė veiktų ir kad galėtumėte naudotis jos bent minimaliomis funkcijomis: ją naršyti, sutikti ar nesutikti su slapukų naudojimu.
6. Pasveikink savo kolegas ir draugus su profesine švente.
7. Vaizdai, futažai imti iš atvirų interneto šaltinių Gautas atlikėjos leidimas naudoti šią muziką.
8. Kai kūdikėlio akys šviesą pirmąkart išvysta, Mamos krūtinė pieno ašarom pražysta Ir angelo ranka, užrašius naują antraštę ant knygos Atverčia pirmą lapą mažojo kelionės.
9. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – Lrv.lt
q9
10. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
q10
11. Www.veryga.lt
q11
12. Lietuvos aklųjų biblioteka
q12
13. Profesiniai sveikinimai – gražūs sveikinimai įvairių profesijų atstovams: gydytojams, menininkams, mokytojams, kariams ir kitiems.
14. Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga
q14
15. Lietuvos aklųjų biblioteka
q15
16. Čia, mūsų šalyje Boso diena tapo įprasta minėti savo vadovui įteikiant nedidelę simbolišką dovaną, nors dažnai komandos darbuotojai į dovaną investuoja ir daugiau laiko bei fantazijos.
17. Panevėžio verslo konsultacinis centras
q17
18. Primo Bacio
q18
19. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – Lrv.lt
q19
20. DELFI – Pirmą kartą šalies prezidento kalėdinis sveikinimas buvo publikuotas populiarioje interneto svetainėje „YouTube“.
21. 22/07/2016 · Trumpas lietuviškas gimtadienio sveikinimas.
22. Kalėdiniai atvirukai
q22
23. Te išsipildo visos šviesios viltys, Te lydi vien tik geras žodis, Te džiugina kiekvienas darbas, Tegul prasmingos būna dienos, O laimė – dažnas Jūsų svečias….
24. Dokumentų paieška – LRS
q24
25. Efrosui už nuopelnus liaudies sveikatos apsaugos srityje ir aktyvią visuomeninę veiklą ryšium su gimimo penkiasdešimtosiomis metinėmis, 1964 m.
26. Facebook – 登录或注册
q26
27. Nors koncertai laukia, kelionių nusimato, vadovui šiek tiek nerimą kelia dainininkų stygius.
28. Klaipėdos jūrininkų ligoninės 20 metų jubiliejus tapo įrodymu, kad moderni uostamiesčio sveikatos priežiūros įstaiga reikšminga ne tik Vakarų Lietuvos regionui, bet ir visai šaliai.
29. Gydytoją ir darbuotojus atvyko pasveikinti ne tik kolegos iš respublikinių, regioninių ir rajoninių ligoninių, bet ir šalies valdžia – premjeras Algirdas Butkevičius ir jo patarėjas sveikatai Antanas.
30. Toj kryžkelėj-pirmoj ar paskutinei, Tam slėnyje, p gal šitoj kalvoj- Žiūrėk, jie sako, kaip šviesu Tėvynėj, Bet jie nežino, kaip tamsu galvoj.
31. Lietuvos aklųjų biblioteka
q31
32. Jis spindi ir kibirkščiuoja, kai saulė šviečia iš išorės, tačiau kai ateina naktis, tikrasis jo grožis atsiskleidžia tik nuo šviesos iš vidaus.
33. Aleksandro Stulginskio Universitetas
q33
34. Jubiliejaus proga tau linkiu: Daug saulės, nes tik joje žydi gėlės.
35. Teamnail.ru
q35
36. Kalėdiniai atvirukai
q36
37. Kėdainių rajono savivaldybė
q37
38. Gimtadienio sveikinimų tekstai, atvirukai.
39. Www.salininkai.eu
q39
40. Keturiolikmečiai žudikai užmušė mamą ir seserį, pasimylėjo, išsimaudė vonioje ir atsigulė ant sofos žiūrėti „Saulėlydžio“ Nuo 11 metukų JK gyvenęs jaunas tėtis ištiktas stabo: jį deportuos „Nuoma už seksą“: vilties netekę nuomininkai, miegantys su būstų savininkais – jau epidemija Šalia pradinės mokyklos Peterborough žiauriai subadytas vyras Socialinės.
41. Svetainės pirminis variantas buvo ankedotų rinkinukas, šiuo metu svetainėje gvildenamų temų ratas gerokai platesnis.
42. Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga
q42
43. Lietuvos žydų bendruomenė
q43
44. Svetainės pirminis variantas buvo ankedotų rinkinukas, šiuo metu svetainėje gvildenamų temų ratas gerokai platesnis.
45. Švenčionių rajono savivaldybė
q45
46. Kalėdiniai atvirukai
q46
Parašykite komentarą