Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Prasmingi Zodziai Bendradarbiui

1. Tad sveikinimas, skirtas bendradarbiui, greičiausiai netiks per mamos, tėčio ar močiutė gimtadienį, o sveikindami draugą ar vaiką parinksite visai kitokius sveikinimo žodžius nei sveikindami mylimąjį.
2. terraria pamokantis filmukas 1ep.
Thanks for watching!
3. Naujametiniai sveikinimai – gražūs sveikinimai Naujųjų metų proga.
4. Grazus-sveikinimai.lt
q4
5. Šiandien tau ypatinga diena, dėl to nuoširdžiai sveikinu ir linkiu, kad kiekviena gyvenimo diena negailėtų neišdildomų įspūdžių, o širdyje niekada nejaustum vienatvės – joje karaliautų vien tik džiaugsmas ir meilė.
6. „Versmės“ leidykla
q6
7. Geriausia suaugusiųjų lankomoji svetainė – Logdown
q7
8. Epaveldas.lt
q8
9. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka
q9
10. Epaveldas.lt
q10
11. „Versmės“ leidykla
q11
12. JieVaikai.lt
q12
13. Tegul kiekvieni ateinantys metai atneša Tau išminties, ramybės ir džiaugsmo.
14. Kalėdiniai atvirukai
q14
15. Žinai, tėti atsimenu tą dieną, kai sakei, kad norėtum, jog tavo berniukas būtų pats geriausia pasaulyje.
16. Buvusių abiturientų prisiminimai apie mokyklą ir palinkėjimai Laima Tiepelienė (2013-11-07 11:28:51) Mokykla – toks trumpas žodis, turintis tiek daug reikšmių kiekvienam iš mūsų.
17. Kalėdiniai atvirukai
q17
18. Partizanai.org
q18
19. ResearchGate
q19
20. Variakojienės viršininkas, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyriaus vadovas Giedrius Kalinauskas, įteikdamas savo pavaldinei puokštę gėlių ir atminimo dovaną.
21. Būk linksma, Mieloji juodaplauke, Te šį rytą saulė Tau nušvis, Džiaugsmas didelis,.
22. „Versmės“ leidykla
q22
23. Kalėdiniai atvirukai
q23
24. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are as essential for the working of basic functionalities of the website.
25. Jei nežinote, ką rašyti atsisveikinimo laiške, internete apstu patarimų, kuriuos galite taikyti atsižvelgdami į aplinkybes.
26. Epaveldas.lt
q26
27. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka
q27
28. Www.panspc.lt
q28
29. Dėkoju Tau už pritarimą Ir už “palaikymą” tiesos, Už pakvietimą papietauti… Ir dar daugiau tikrai viliuos… Viliuos, kad mes ilgai draugausim Ne tik darbe, bet ir namuos, Kad į svečias šalis keliausim, Jei kas kelionę bendrą duos….
30. Neatsižvelgiant į išėjimo iš darbo aplinkybes, jei netrukus paliksite ….
31. Stilingas gyvenimas
q31
32. Vėl skubės į priekį dienos tarsi upės, Vėl nejausit laiko, jo sparčios tėkmės.
33. Rokiškio sirena
q33
34. Kalėdiniai atvirukai
q34
35. Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies.
36. Tai patinka 7 568 žmonėms · 31 kalba apie tai.
37. Ačiū dangui, likimui ir saulei, Kad pavasarį skelbti gali, Kad upokšniai šlaitus vėl skalauja, Gaiviais vėjais gyvybė arti.
38. Lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti portale esančią medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Vestuviupartneris.
39. Gražūs žodžiai draugui : Esi mano draugas ir tavimi galiu pasitikėti, Esi tu lyg skrynia, kurioj galiu sudėti Visas slaptas mintis ir svajones turėti.
40. Norisi pasveikinti savo artimuosius su Kalėdomis gražiais, prasmingais, gilias žodžiais, kurie priverstų akimirkai sustoti, susimąstyti, palinkėti dalykų, kurie sušildo širdį, apkabina ir priglaudžia… Kelios kalėdinių.
41. Gražūs ir prasmingi žodžiai Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena.
42. Stilingas gyvenimas
q42
43. Www.prodeoetpatria.lt
q43
44. Svetainės pirminis variantas buvo ankedotų rinkinukas, šiuo metu svetainėje gvildenamų temų ratas gerokai platesnis.
45. 642 Mal · 11 Personen sprechen darüber.
46. Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga
q46
Parašykite komentarą