Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Oskaras Milašius

1. 01/09/2015 · „Bajorija amžių tėkmėje“ – iškilmingas Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos (LBKS) 15 metų sukakties renginys, skirtas Lietuvos 1000-mečiui ir Vytauto Didžiojo karūnavimo dienai.
2. Tomas Venclova skaito Cz. Miłoszą
Thanks for watching!
3. Maironio lietuvių literatūros
q3
4. Oskaras Milašius translation in Lithuanian-English dictionary.
5. Janina Macukonienė Šiemet buvo minimos „Seinų sukilimo“ šimtosios metinės ir lyg kas verčia ieškoti vis naujų, patikimų, šaltinių apie anų laikų istorinius įvykius, kad galėtume atremti neteisingus kaltinimus ir apginti mūsų tautos orumą.
6. Kultūros ministerija
q6
7. Oskaras Milašius (Oscar Vladislas de Lubicz Milosz) gimė ir augo istorinėje Lietuvoje, Čerėjos dvare.
8. Darnos didvalstybė
q8
9. Media in category „Oskaras Milašius“ The following 8 files are in this category, out of 8 total.
10. Kartais kebloka atskirti, kur pasakotojas, kur veikiantysis asmuo, bet tokia rašymo maniera uždeda kūriniams savitumo antspaudą, išskirtinumo žymę.
11. Kvitrina.com
q11
12. Draugas.org
q12
13. Partizanai.org
q13
14. Tūkstantis devyni šimtai šešioliktųjų metų vasaros dieną, kai aš, atokiai nuo jūsų, Storge Androgine, gulėjau vienas akinančios šviesos nutviekstoje pakrantėje jūros, kuri buvo ne tokia didelė, ne tokia klastinga ir daugiapavidalė kaip mano skausmas, staiga savo vidaus gelmėje išgirdau jūsų balsą, klausianti manęs: kas gi pagaliau visa tai.
15. Portfolio – Klaudius Pudymas, sculptor
q15
16. Šiemet rugsėjį, minint 80-ąsias jo mirties metines, Fonteblio miestelyje Prancūzijoje (Fontainebleau) jam atidengtas paminklas, sukurtas žymaus Klaipėdos skulptoriaus Klaudijaus Pudymo.
17. Lietuvos Teatro Sąjunga
q17
18. Istorinė prezidentūra
q18
19. Metais Čerėjoje, istorinėje Lietuvoje (dabartinėje Baltarusijoje), kur jo prosenelis turėjo kelis iš Sapiegų įsigytus dvarus, vienas jų – vaikystėj pamilta ir prarasta, vėliau vaizduotėj daugel kartų atkurta poeto gimtinė.
20. Maironio lietuvių literatūros
q20
21. Istorija Tau
q21
22. Jis laisvai kalbėjo anglų, vokiečių, italų, ispanų, rusų ir lenkų kalbomis, mokėjo baskų, skaitė lotyniškai ir hebrajiškai.
23. Anykščių menų centras
q23
24. Lietuvos archyvų virtualios parodos
q24
25. Oscar Vladislas de Lubicz-Milosz (en lituanien : Oskaras Milašius) (né à Czéréia, en Russie impériale, le 27 mai 1877, à 10 heures du soir, mort à Fontainebleau le 2 mars 1939), est un poète lituanien de langue française.
26. Metais Čerėjoje, istorinėje Lietuvoje (dabartinėje Baltarusijoje), kur jo prosenelis turėjo kelis iš Sapiegų įsigytus dvarus, vienas jų – vaikystėj pamilta ir prarasta, vėliau vaizduotėj daugel kartų atkurta poeto gimtinė.
27. Virtualios parodos |
q27
28. Klasika ir tradicijos
q28
29. Užsienio reikalų ministerija
q29
30. Ir iš tikrųjų tapo pranašu – įžvalgiai numatė ir Antrąjį pasaulinį karą, ir ateityje įvyksiančius žiaurumus.
31. Krašto Vitrina
q31
32. Lituanistinė ir politinė publicistika knyga kainuoja 10,00 eurų.
33. Klaipėda – Diena.lt
q33
Parašykite komentarą