Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Eilerasciai Lietuvai

1. Šventinis rytmetys, skirtas įprasminti svarbią Lietuvai datą, diegti vaikams pilietiškumo pradmenis, prasidėjo skambia daina “Lietuvai”.
2. Maironis – ,,Kur bėga Šešupė“
Thanks for watching!
3. Janina Degutytė EILĖRAŠČIAI * * * Aš nenoriu drungno vandens Ir takų, smėliu pabarstytų.
4. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
q4
5. Norėdami išlikti ir toliau būti reikalingi Lietuvai ir visai tautai, labai prašome visų, neabejingų laisvam žodžiui, istorijai ir tiesai, žmonių prisidėti prie laikraščio leidybos.
6. Alytaus naujienos
q6
7. Antrasis Salomėjo Nėries eilėraščių rinkinys „Pėdos smėly“ (1931) praturtina poetės kūrybą dramatiškais meilės motyvais, poetinėmis socialinių kontrastų įžvalgomis, romantiniu protestu prieš gyvenimo banalybę ir lėkštumą.
8. O Tėvyne, Tu būsi laisva – Per aukas, per žaizdas ir per kančią.
9. Tai kalnelis, upės vingis, Ant nendrelės paukštis lingė.
10. Žemynos gimnazija – lm.lt
q10
11. Graži tu, mano brangi tėvyne, Šalis, kur miega kapuos didvyriai: Graži tu savo dangaus mėlyne.
12. „Romuvos“ progimnazija
q12
13. Epaveldas.lt
q13
14. Atsimink, kad visada Būsiu vien tik tavo.
15. Patogupirkti.lt
q15
16. Balsių progimnazija
q16
17. Kauno V/D „Vaivorykštė“ kviečia prisijungti prie edukacinio projekto „MANO LIETUVAI – 100“ ikimokyklinių įstaigų ir pradinių mokyklų bendruomenes „Nupiešiu saulę lapo vidury, aplink vaivorykštę visom spalvom.
18. Sužinokite naujausias žinias iš Lietuvos, pažinkite šalies kultūros ir turizmo ypatumus, atraskite galimybes savo verslui ir įdomiausius faktus apie gyvenimą šalyje.
19. Rock&roll bibliotekininkas
q19
20. Tikra knyga
q20
21. Lietuvių mokykla Vašingtone / Lithuanian School of Washington
q21
22. Saulė bėga per pusnis, Kiekvienoj pėdoj — po rožę.
23. Punsko archyvas
q23
24. Mamytės lopšinė Užmiegant tyli Tai mano gimtinė Brangiausia šalis.
25. Mažųjų skaitovų lūpomis skambėjo pačios gražiausios eilės, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
26. Pasibaigus eilėraščių konkursui „Gražiausi žodžiai Lietuvai“, vyko viktorina, kurios metu 3-4 klasių mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, o 1-2 klasių mokiniai piešė Lietuvos simbolius ir savo darbeliais papuošė klasę.
27. Sapne gyvybės liūdname – Visur esu lyg ne namie, Dukra pažemintos tautos, Karta Žemynos prarastos: Iš tėviškių mes ištremti, Benamiai, nors namai arti, Tarp daugiabučių tų pilkų Paklydę – ilgimės laukų… Tauta ir žemė – manyje.
28. Svetainės pirminis variantas buvo ankedotų rinkinukas, šiuo metu svetainėje gvildenamų temų ratas gerokai platesnis.
29. 12/03/2012 · Dominykas Gonta Gedimino lituanistineje mokykloje, Mundelein, IL Zodziai: Jurita Gonta.
30. Kauno rajono savivaldybė
q30
31. „Romuvos“ progimnazija
q31
32. „Romuvos“ progimnazija
q32
33. | Kauno rajono muziejus
q33
34. Šiame rinkinyje atsispindi praeities buitis ir laisvės kovų heroika, tėvynės meilės jausmai, gamtos grožio pajautimas, aukštinama gimtoji kalba, sekama bei stilizuojama liaudies kūryba.
35. Tikra knyga
q35
36. „Romuvos“ progimnazija
q36
37. Turgelių Aistuvos gimnazija
q37
Parašykite komentarą