Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Pasikartojantys Skaiciai

1. Access Google Sites with a free Google account (for personal use) or G Suite account (for business use).
2. Numerologija ir gimimo matrica. Gyvenimo kelio skaičius. Įvadas 1 video iš 5.
Thanks for watching!
3. Temoje Būrėja paaiškino, kad vis pasikartojantys skaičiai laikrodyje tai perspėjimas iš anapus.
4. Rabidbadger.biz
q4
5. Skaičiai, numerologija yra viena iš taikiausių formų bandant atkreipti žmogaus dėmesį, kad laikas pakreipti gyvenimą kita linkme, – būtent dėl to, kad neįmanoma tuo sumanipuliuoti.
6. Ir todėl jai visai nesunku yra veikti per mūsų pačių protą, atkreipiant dėmesį į skaičius būtent tuo metu, kai yra ypatingi, išskirtiniai, o ne padriki, chaotiški: Teigiama, kad mūsų planetos amžiaus kaita įvyko Neatsiprašykite, tiesiog žvelkime į tiesą.
7. These cookies collect information that is used either in aggregate form to help us understand how our website is being used or how effective our marketing campaigns are, or to help us customize our website and application for you in order to enhance your experience.
8. Kaip užsidirbti pinigų – Darbas namuose, uždarbis
q8
9. Rabidbadger.biz
q9
10. Publications Office – Europa EU
q10
11. 1 Pavyzdinis uždavinys „Pasikartojantys skai čiai“ 2 Užduotis.
12. Tai yra dažniausiai pasikartojantys, ar skaičiai kurie visiškai nepasirodo Jūsų vardo skaičių lentelėje.
13. Kitas būdas, kuriuo aiškinamas pasikartojančių skaičių matymas — tai kai žmogus kuo labiau kreipia dėmesį į pasikartojančius skaičius, tuo jis tai dažniau ir pastebi.
14. Jackslacks.com
q14
15. ANGLIJA.today
q15
16. Tuo tarpu numerologijos specialistai atrado savo kelią, kaip pasitelkus magiškus skaičius, galima prognozuoti ar net pakeisti savo gyvenimo vingius.
17. Šeštadienį Mažeikių rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius sutuoks beveik dvigubai daugiau porų nei įprastai.
18. Liuokaitis.lt
q18
19. Esant mitui, kad pasikartojantys skaičiai – tai angelų ženklas, nei kiek nestebina ir trečioji aiškinimo versija, t.
20. Skelbiu – Skelbiu.lt
q20
21. Paskutiniu metu man kelyje pasitaiko autobiliai su skačių deriniu tai 333, 666, 777, ar tai ką nors reiškia.
22. Ar nėra buvę, o gal yra šiuo metu, kad kur benueitumėte, kur bebūtumėte, Jus nuolat „persekioja“ kažkoks vienas skaičius ar skaičių kombinacija.
23. Laimės Dieta
q23
24. Kiekvienas mes galime susirasti savo skaičių, kuris mus lydės visą gyvenimą, tegul tai bus buto ar namo numeris, gimimo data, ar pasikartojantis skaičius pasižiūrėjus ka reiskia pasikartojantys skaiciai laikrodį.
25. Kauno diena – DIENA.lt
q25
26. Pasakiškos vestuvės
q26
27. Apiemistika
q27
28. Įsivaizduokite, kad ir tokią: jūsų namo numeris yra 23, jūsų sesers buto numeris – 23, o brolio arba kito giminaičio buto arba namo numeris pažymėtas 32.
29. Cosmopolitan
q29
30. Sentencijos.net
q30
31. Gina-laura.lt
q31
32. Kauno diena – DIENA.lt
q32
33. Jei čia patekote, paspaudęs(-usi) nuorodą kitame Vikipedijos straipsnyje, prašome, jei galite, pakeisti paspaustą nuorodą taip, kad ji tiesiogiai rodytų į Jūsų ketintą aplankyti straipsnį.
34. ANGLIJA.today
q34
35. VDU Žemės ūkio akademija
q35
36. Www.knyguklubas.lt
q36
37. 444 – ši angelų žinutė paprastai reiškia patvirtinimą, jog net neabejotumėte kad esate saugus.
38. Vajezau Buria
q38
39. Geros dienos!
q39
40. Rabidbadger.biz
q40
41. Telefonai.eu
q41
42. Numerologija: apie ką įspėja pasikartojantys skaičiai laikrodyje (6) Ar tau dažnai pasitaiko, kad žvilgtelėjus į laikrodį pamatai įdomią skaičių kombinaciją, pavyzdžiui, 22:22, 10:10 ir t.
43. Jie girdi tavo prašymus ir daro viską, kas jų galioje, kad padėtų šioje situacijoje.
44. Kartais atrodo, kad mus persekioja tam tikri skaičiai: juos matome laikrodžiuose, prekių ir paslaugų kvituose, reklamose, mieste iškabintuose plakatuose.
Parašykite komentarą