Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Zodziai Apie Gyvenimo Prasme

1. Pasibaigus pokalbiui apie Vydūną, visi dar susirinkome prie susineštų vaišių stalo, dainavome tolyn nuaidinčias liaudies dainas.
2. Mintys apie gyvenimą
Thanks for watching!
3. Psichika.eu
q3
4. Lietuvos Aidas
q4
5. Sentencijos.net
q5
6. Bet koks žmogaus atsakymas į klausimą, kokia yra gyvenimo prasmė, reiškia „galutinio tikslo“ nustatymą.
7. Gyvenimo prasmė Visi Protingos mintys apie meilę (29) Trumpi sveikinimai su Valentino diena (25) Juokingi Valentino sveikinimai (17) Valentino dienos SMS (14) Gražūs Valentino sveikinimai (11) Eiliuoti Valentino sveikinimai (10) Išsiskyrimui (9) Ilgesys (4) Meilės eilėraščiai (3) Tostai apie meilę (3) Apie ….
8. Odiodi : sienų lipdukai
q8
9. Www.instazu.com
q9
10. Mano nuomonė apie gyvenimą yra labai keista 🙂 mano nuomone, mes visi turime būti laimingi 😉 ir viską turime daryti, kad tokie būtumėm 🙂 niekada nereikia atsisakyti savo nuomonės, svajonių, tikslų vien dėlto, kad kažkam nepatinka 🙂 mes gyvenam tik vieną kartą… ir nežinom kada nustosim gyventi 🙂 svarbiauisa gyvenime ne.
11. Stilingas gyvenimas
q11
12. Sveikinusite – WordPress.com
q12
13. Šeima Ir Namai
q13
14. Kartais taip trūksta kažko, kas ištartų žodžius : “Aš visada būsiu su tavimi Merginą, reikia stipriai apkabinti ir į ausį kuždėti: “Aš Tavęs niekam neatiduosiu”.
15. Sveikinusite – WordPress.com
q15
16. Stilingas gyvenimas
q16
17. Sentencijos.net
q17
18. Esame tik dulkių krūva, kuri po kelių dešimtmečių išnyks – ji įgauna prasmę tik tuomet, kai gyvenimas tampa auka bendram gėriui – ne sau, o ….
19. Gyvenimo Rytas
q19
20. Kalba yra žmogaus dvasios organas, žmogaus minties ir jausmo išraiška, ja kalbančios genties visuomeninio ir privačiojo gyvenimo veidrodis, genties intelektualinių ir moralinių vertybių saugykla , ryšys, siejantis laiką ir erdvę, vienijantis visas kartas ir asmenybes, individus, ir kartu – gyvas, tradicinis svarbiausių įvykių bei genčių tarpusavio santykių.
21. Žmonės, kurie iš didelės meilės išsižada asmeninio gyvenimo, gal ir praturtina save, tačiau neabejotinai nuskurdina tuos, kuriuos pasirinko mylėti.
22. Ir paskutiniai jo žodžiai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę… Štai jo paskutiniai žodžiai: “Aš pasiekiau sėkmės viršūnę verslo pasaulyje, kitų akimis mano gyvenimas yra sėkmės įprasminimas.
23. Mintys Apie
q23
24. Gyvenimo esmės ir jo reiškinių supratimas gali apsaugoti būtį nuo išnykimo ir suteikti naujo gyvybės džiaugsmo.
25. Demotyvacija
q25
26. Gražūs žodžiai apie seksą.
27. Maištinga siela
q27
28. Kažkada čia negalėjau užmigt ir nežinau, tiksliau net neatsimenu kodėl galvojau apie tai ko jau irgi neatsimenu ir išplaukė kažkokia mintis apie tai, kad žmonės ateina į šį pasaulį, ieško gyvenimo prasmės ir miršta jos neradę.
29. Mintys Apie
q29
30. TOP meniu » Pradžia » Sielai » Mintys » Temos » Autoriai » Merfologija » Pasiklydę mintys » Naujausios » Palik PĖDSAKĄ Tyriausias malonumas, didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms.
31. Gyvenimo Guru
q31
Parašykite komentarą