Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Kvietimo Tekstas

1. Rašant kvietimo tekstą svarbu nurodyti kviečiamųjų vardus, kur, kada ir į kieno šventę jie kviečiami, bei pasirašyti kas kviečia.
2. MAŠINOS PIRKIMAS
Thank you for watching!
3. IJK dizaino galerija
q3
4. Kvietimuose, jei pageidaujate, surašome kreipimosi vardus.
5. Taip pat, jei tai teminis vakarėlis ar reikalaujantis atitinkamo aprangos kodo – paminėkite šią informaciją kvietime.
6. Vestuvininkas
q6
7. Vestuviniai kvietimai
q7
8. Perlenkto kvietimo matmenys: 14 x 14 cm.
9. :: Kvietimo etiketo pagrindai Paprastai kvietimai rašomi trečiuoju asmeniu, kvietimo popieriaus, teksto spalvą gali riboti tik jūsų fantazija.
10. Kvietimai, kvietimu spausdinimas, dizainas, maketavimas, proginiai kvietimai, sventiniai, jubiliejiniai, vestuviniai, kvietimai krikstynoms.
11. Vestuvių Karštinė
q11
12. Vestuviniai kvietimai
q12
13. Tekstas kvietime gali būti rašomas ranka arba prie spausdinto teksto ranka įrašomi kviečiamų asmenų vardai ir pavardės.
14. Paštu, tačiau tuomet būtina paklausti, ar klientai dalyvaus – taip padidinsite šansus, kad klientas ateis.
15. Predprofil.ru
q15
16. Printdeco studija
q16
17. Kvietimo pasirinkimas tai nėra tik spauda, tai malonūs ir šilti neišdildomi prisiminimai, kurie sugrįžta žiūrint į juos.
18. Stilingas gyvenimas
q18
19. “ (nežinomas autorius) Mudu negalime gyventi vienas be kito, tad nusprendėme sujungti savo gyvenimus ir norėtume, kad šią dieną Jūs būtumėte kartu su mumis.
20. Vestuvių kvietimai – kiauraraščio priekis, vokas ir kvietimo teksto lapas.
21. IJK dizaino galerija
q21
22. Sveiki visi (dideli ir mazi) Kaip zinia, arteja nacionaline svente (mano eilinis astuonioliktas gimtadienis ) Siemet be jokiu dideliu bang ir boom, bet jei kas noretu mane pasveikinti su pilnametyste, arba siaip neturit sestadieni ka veikt, tai kvieciu:.
23. Koala Design. Vestuvių kvietimai ir dizainas
q23
24. Žalios Rūtos
q24
25. Nikifilinione.ru
q25
26. Vestuvių Karštinė
q26
27. Clubemaxiscootersdonorte.com
q27
28. Bruknės vestuvės
q28
29. Pasakiškos vestuvės
q29
30. Kai mes būnam kartu, man rodos, Kad jau visko, visko pakanka….
31. Planuok Pati
q31
32. Oficialus vestuvių kvietimo tekstas dažniausiai rašomas pirmu asmeniu, nurodant šventės laiką ir vietą, kontaktus pasiteiravimui, pageidavimus dėl dovanų.
33. IJK dizaino galerija
q33
34. Vidinis lapas ištraukiamas, vienoje jo pusėje inicialai, ornamentas ir žodis „Kvietimas“, kitoje kvietimo tekstas.
35. Kai mes būnam kartu, man rodos, Kad jau visko, visko pakanka….
36. Atributikasventei.lt
q36
37. Krikštynų pakvietimo tekstas susideda iš tų pačių dalių, kaip ir visi pakvietimai: Įžanga (gali būti trumpas eilėraštukas, proza ar citata iš Šventojo rašto), Kviečiančiojo vardas/vardai – jei norite oficialesnio kvietimo, galite rašyti tėvų vardus, jei neoficialesnio –rašykite jį krikštyjamo vaikelio vardu.
38. Vestuviniai kvietimai
q38
39. Vestuvių Karštinė
q39
40. Vestuvių Karštinė
q40
41. Koala Design. Vestuvių kvietimai ir dizainas
q41
42. Tik retu atveju kvietimo tekstas turi būti formalus, tad rašant kvietimą reiktų gerai pagalvoti, kaip sudominti savo kviečiamus svečius, kaip juos sužavėti.
43. Tekstai kvietimams į Jubiliejų :: Kvietimo etiketo pagrindai Mielieji, Kviečiu Jus į savo 50–ties metų Jubiliejaus šventę, kuri įvyks 2010-07-10 Druskininkuose, restorano „X“ banketinėje salėje, Taikos pr.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code