Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Geris Ir Blogis

1. Blogis suspeja pasenti ir numirti, kol geris susiruosia ji nugaleti.
2. Shatakula das – laisva valia, geris, blogis ir karma (paskaita, kirtanas, badžanai)
Thank you for watching!
3. Vdocuments.mx
q3
4. Tiems, kas ieško kokio nors serialo/ filmo, kuris priklausytų paranormaliam ir romantikos žanrams, štai jums vienas pasiūlymas.
5. Į žmones, bandžiusius pažinti save nuo tos akimirkos, kada pradėjo mąstyti, bet taip ir neradusius atsakymo į tokį paprastą klausimą: kodėl beveik visada blogis ….
6. Kauno diena – Diena.lt
q6
7. Psichika.eu
q7
8. Sielos koliažas
q8
9. Auginant vaikus dažnai susiduriam su įvairiomis aplinkinių nuomonėmis ir vertinimais, kartais, atrodo, atsakingai renkiesi, viską išsiaiškini, naudoji vaikui bei sau palankiausius ir kokybiškiausius produktus, tačiau aplinkiniai vis tiek vertina neigiamai, taip nutinka dėl išankstinių nusistatymų.
10. O geris ir blogis butinas tam kad vyktu kažkoks veiksmas, ta jau ir akmens amžiaus filosofai suprato jei tu panaikinsi geri ir blogi tai neliks jokio veiksmo.
11. SEO paslaugos
q11
12. Unansea.com
q12
13. Demotyvacija.lt
q13
14. Etinio elgesio kriterijumi negalima laikyti principo, kad tai, kas mums atrodo „gera‘, yra tolygu kategoriniam imperatyvui ir kad vadinamojo blogio reikia besąlygiškai vengti.
15. Literatūra ir menas
q15
16. Tai labai jau gerai pateigta „stokit i mano puse ir valdysim pasauly“ zinoma taip ir bus jei visi zmones stots i kuria nors puse.
17. Gėris, blogis, teisingumas, laisve, visa tai, bereikšmiai žodžiai, juos, kaip sąvokas evoliucijos eigoje mąstydami ir tobulėdami susikurė žmonės, jie reikalingi tik žmonėms ir tik nuo žmonių priklauso kur ir kaip tie žodžiai bus panaudoti, tik nuo žmonių priklauso ….
18. Demotyvacija
q18
19. Į žmones, bandžiusius pažinti save nuo tos akimirkos, kada pradėjo mąstyti, bet taip ir neradusius atsakymo į tokį paprastą klausimą: kodėl beveik visada blogis ….
20. Prieš du šimtmečius dėl imperinių siekių Prancūzija siaubė artimesnius ir tolimesnius kaimynus, prieš šešis dešimtmečius Vokietija dėl tų pačių paskatų drebino Europą, Rusija okupavo dalį Rytų ir Vidurio Europos šalių, neseniai buvo pasišovusi inkorporuoti Afganistaną, išeiti prie Pietų jūrų, o.
21. Dievų kapinės – WordPress.com
q21
22. Demotyvacija.lt
q22
23. Kinu Medicina
q23
24. Elektroninis vedlys – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės …
q24
25. Nu tiesiog nezinau nei ka atrasyti, viena karta sakia taip kita karta viska apverti aukštyn kojom paskui vel apverti.
26. Demotyvacija
q26
27. Sentencijos.net
q27
28. Fotokudra.lt
q28
29. Demotyvacija.lt
q29
30. Vienas daiktas geresnis už kitą, žemiau skalėje esantį daiktą, bet jis nėra geresnis už aukščiau skalėje esantį daiktą, ir taip toliau.
31. Sentencijos.net
q31
32. Laimono blog’as – WordPress.com
q32
33. Net ir tas blogis, kuris atrodo tikrai absoliutus – karai, stichinės nelaimės, ligos ir kančios – galėjo būti paverstas (ir tai buvo daroma) gėriu, tada, kai ššis blogis buvo skelbiamas priemone aukštesniam gėriui.
34. Bernardinai
q34
35. Avilio Blogas – BLOGas.lt
q35
36. Gėrio ir blogio samprata buvo aktuali visais laikais: Antikoje gėris sietas su menu, viduramžiais – su religiniais idealais, renesanso epochoje gėris buvo apipintas humaniškosiomis vertybėmis.
37. 24/02/2015 · Shatakula das – laisva valia, geris, blogis ir karma (paskaita, kirtanas, badžanai) Ukmergės vedų kultūros klubas.
38. Demotyvacija
q38
39. Vieni idealų visatos dizainerį įsivaizduoja kaip Dievą, arba Alachą, kuris turi tam tikrą apskaitos sistemą (angelą, rašanti auksinėje knygoje), kur jūsų geri.
40. Vieša V. slėptuvė – WordPress.com
q40
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code