Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Laisvas Zmogus

1. Martinkus sakėsi nežinąs, ar iš tiesų buvo savas sovietinei valdžiai, ar tik toks atrodė, ar yra savas šiandieninei Lietuvos valdžiai, ar turėtų būti savas bet kokiai Lietuvos valdžiai.
2. Žmogus
Thanks for watching!
3. Gyvendamas XIX–XX amžių sandūroje susidūrė ir nukentėjo nuo trijų svetimų ideologijų – carizmo, nacizmo ir komunizmo.
4. Vatican News
q4
5. Sentencijos.net
q5
6. Asociacija „Laisvas Žmogus“ Kelias į blaivybę – žinios, patirtis ir noras padėti kitiems: kaip įveikti žalingus įpročius, pritaikant pasaulyje sėkmingai.
7. Kai kada siūloma skirti galios ir laisvės sąvokas, laisvę apibrėžiant kaip galimybę atlikti daugiausia patį subjektą liečiančius veiksmus, o galią – kaip galimybę savo veiksmais pirmiausia daryti įtaką kitiems.
8. Lentvario miesto biblioteka
q8
9. Bernardinai
q9
10. Nacionalinės premijos laureatai savo darbais įrodo, jog kultūra – tai mūsų galimybė suprasti, kas esame ir kodėl gyvename.
11. Išskirtinė premjera Kaunui: demokratinės Rusijos viltis ir tragedija Vieno iškiliausių žmogaus teisių ir demokratijos gynėjų Boriso Nemcovo biografiją galime skaityti kaip pačios demokratinės Rusijos istoriją.
12. Šventės partneris, Palangos savivaldybė, mielai priėmė pirtininkus ir suteikė galimybę ant jūros kranto pastatyti mobilias pirtis.
13. Šiaulių valstybinė kolegija
q13
14. Laisvas žmogus tikriausiai ir yra laisvas dėl to, kad jis sugeba pakilti virš aplinkybių.
15. Demotyvacija.lt
q15
16. Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės LAISVAS ŽMOGUS, asociacija (įmonės kodas 302504589) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius.
17. Žmogus aukščiausia aktyvumą pasiekia galėdmas mokytis suprasti, todėl, kad supratęs žmogus yra laisvas.
18. Bernardinai
q18
19. Lygiai prieš 90 metų gimė mąstytojas Justinas Mikutis ….
20. Nesenai barakuda užgrobe mirusio nuo vežio verslininko milionini turta, tai ten buvo panauduoti meiles kerai ir psichotropiniai vaistai, o čia kaip matosi eita primityvu keliu, brutualei padirbtas testamentas, sunku bus velionio dukrai yrodit tiesa, nes viskas kainuoja pinigus, kuo daugiau turi pinigu – ….
21. Gali būti kažkokios ribos kurios sukonkretintų laisvė išsiveržimo galimybes, tačiau nei vienas žmogus nebus laimingas jei nebus laisvas, nes šie du terminai, tai tartum sinonimai, kurie visą laiką eina greta.
22. Www.laisvaszmogus.lt
q22
23. Norejau pasiteisinti pries Ruta del straipsnio pavadinimo …laisvas zmogus, kuri pries pora metu cia ir parasiau.
24. Gan bai mogara shakira zootopia
q24
25. Žinoma, laisvę galima apriboti, galima iškreipti laisvės suvokimą, o galima suteikti ir iliuzinės laisvės.
26. Demotyvacija.lt
q26
27. Sentencijos.net
q27
28. Bernardinai
q28
29. Gan bai mogara shakira zootopia
q29
30. Skip navigation Sign in.
31. Gan bai mogara shakira zootopia
q31
32. Regionų naujienos
q32
33. Utenos diena
q33
34. Žiulis Renaras Laisvė – tai teisė daryti viską, ką leidžia įstatymas.
35. Vienintelis žmogus, kuris yra iš tikrųjų laisvas yra tas, kuris gali atšaukti kvietimą pietums, neduodamas pasiteisinimo.
36. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.
37. Kauno diena
q37
38. Bernardinai
q38
39. Žmogus yra laisvas tik tuo atveju, jeigu perpranta pasaulio tvarką, supranta savo vietą jame ir suvokia, ką privalo daryti.
40. Jis buvo skirtas žinomo Trakų krašto žurnalisto, fotomenininko, Lietuvos patrioto Alfredo Girdziušo 70-osioms gimimo metinėms paminėti ir jo atminimui pagerbti.
41. Utenos diena
q41
42. Pereidamas per kepenų barjerą etilinis spiritas naikinančiai paveikia kepenų ląsteles, kurios dėl to žūsta.
43. Jis buvo skirtas žinomo Trakų krašto žurnalisto, fotomenininko, Lietuvos patrioto Alfredo Girdziušo 70-osioms gimimo metinėms paminėti ir jo atminimui pagerbti.
44. Kitaip tariant, taip pat kaip gavau savo pagrindą ir jo vystymosi kelius, aplinką ir jos vystymosi kelius, dabar iš aukščiau man duotas dvasinis noras, ir šį norą aš didinu, tobulinu.
45. Demotyvacija.lt
q45
Parašykite komentarą