Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Meile Zodziai

1. Magnit – Meilė kaip kine ir visų kitų dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais.
2. Liepa „Kam Ta Meilė“ (Pilna daina)
Thanks for watching!
3. Avyžius Poetai apdainuoja jos amžinumą, o iš tikrųjų meilė pamažu blėsta ir miršta drauge su žmogaus amžiumi.
4. Mišri šeima
q4
5. Žmogus nešiojasi tik pusę savo sielos ir tampa tobulas tik suradęs ir pamilęs kitą, kuris turi antrąją pusę.
6. Demotyvacija.lt
q6
7. Rinkos aikštė
q7
8. Mamyčių klubas
q8
9. Kitos kryptys nepakankamai įvertino šį pradą, traktavo meilę kaip taurų, dvasinį jausmą, išreiškiamą platoniškąja meile.
10. Saule, taip man taip buvo kažkada susipažinau su vaikinu kuris mane pamilo iš pirmo žvilgsnio, o jo ne ir jis mano nuomone turėjo būti tik draugas, bet po kurio laiko aš supratau kad jis man daugiau nei draugas, jis mano gyvenimas, bet jau buvo per vėlu.
11. Demotyvacija
q11
12. Kauno diena
q12
13. Demotyvacija.lt
q13
14. Jautiesi toks nieko vertas, ir nežinau, ar tas jausmas kada nors praeina, Manau, dalelytė tavęs visada jaučiasi nieko verta, lyg nebūtum to nusipelnęs, lyg pats būtum kaltas, lyg ….
15. Saule, taip man taip buvo kažkada susipažinau su vaikinu kuris mane pamilo iš pirmo žvilgsnio, o jo ne ir jis mano nuomone turėjo būti tik draugas, bet po kurio laiko aš supratau kad jis man daugiau nei draugas, jis mano gyvenimas, bet jau buvo per vėlu.
16. VAPSVA – Dainų žodžiai, lyrics
q16
17. Lyrics by Sanderlei
q17
18. Šviežumo garantija Mes garantuojame 100% visų gėlių šviežumą, užsakytų www.
19. Mintys Apie
q19
20. Tu esi nuostabi, mano meile svajota, Ir kuomet aš širdim Tavo kūną jaučiu — Mano siela kvailioja pajautusi puotą Vyriškumo žaidimų, klastingų minčių.
21. Sentencijos.net
q21
22. Lyrics On Demand
q22
23. Stilingas gyvenimas
q23
24. Jei įsisukote į rutiną ir apleidote mylimą žmogų, paskaitykite šias citatas: garantuojame, jog iškart užsimanysite apkabinti….
25. Demotyvacija.lt
q25
26. Planuok Pati
q26
27. Mano Pasaulis, Mano Mintys..
q27
28. Mintys Apie
q28
29. Demotyvacija.lt
q29
30. Sentencijos.net
q30
31. Lopšelis-darželis „Volungėlė“
q31
32. Linksmiau.net
q32
33. Žodžiai apie meilę, meilės žodžiai, gražūs žodžiai apie meilę, parašyti įvairiais amžiais gyvenusių iškilių asmenybių – menininkų, mokslininkų, visuomenės veikėjų.
34. Mediakatalogas.lt
q34
35. Parink tinkamus meilės žodžius savo mylimam žmogui, kai norisi išreikšti jausmus mylimam žmogui.
Parašykite komentarą