Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Sveikinimas Su Vardo Diena

1. Brangink minutes dienos kiekvienos, Nes prabėgs jos ir nebegrįš niekados.
2. 2019 12 03 Sveikinimai Su vardo diena
Thanks for watching!
3. Sveikinimai ir atvirukai visoms progoms, gimtadienio, jubiliejiniai, vestuviniai, kalėdiniai, velykiniai, valentino dienos, mamos dienos, moters dienos sveikinimai bei atvirukai.
4. Šiaulių kraštas
q4
5. Lai tavo vardas pelenuos žibės, Ir tenedrįsta abejot verte jo joks praeivis.
6. Statistika rodo, kad žmonės, kurie jų švenčia daugiausiai – ir gyvena ilgiausiai.
7. Pasvalio rajono savivaldybė
q7
8. Sveikinimai ir atvirukai visoms progoms, gimtadienio, jubiliejiniai, vestuviniai, kalėdiniai, velykiniai, valentino dienos, mamos dienos, moters dienos sveikinimai.
9. Alytaus rajono savivaldybės kultūros centras
q9
10. Į mūsų miestą neateis žila senatvė Ir nenustos, ir nesibels kol šaltas pirštas į duris, – Yra gyvenimas, kurio gyvenimas neatėmė, Ir gražiai čiulba aukštam skliaute vyturys.
11. Lsveikata.lt
q11
12. Kauno diena
q12
13. Hippo-Hoppo
q13
14. Azjpudhxvpgurnsmmi.25u.com
q14
15. Raktažodžiai: pasveikinimas su vardadieniu, pasveikink draugą su vardadieniu, sveikinu su vardadieniu, sveikinu su vardo diena, Vardadienio sveikinimai, vardadienio sveikinimas, vardadienio tekstas, vardo diena, vardo dienos sveikinimas.
16. Tautinių mažumų departamentas
q16
17. Tačiau sveikinu su X-uoju gimtadieniu Sveikinimai mokytojams Sveikinimai mokytojo dienos proga Sveikinimai Rugsėjo 1 proga Sveikinimai su mokytojo diena Vaikams skirtą pramogų kompleksą.
18. Paimk savo vardą už rankos ir eiki per žemę su juo išdidžiai, Lai vėtros gyvenimo trankos, žmogus gimęs pergalėms, siek jų tvirtai.
19. Klaipėdos Kaziuko Mugė
q19
20. Www.vyturys.klaipeda.lm.lt
q20
21. Utenos Kultūros Centras
q21
22. Sveikinu tave su Joninėm, su ilgiausia vasaros diena, Su pirmuoju paparčio žiedu ir su tavo vardo diena.
23. Sveikinimai, sveikinimai jubiliejaus proga, linksmi sveikinimai, gimtadienio sveikinimai, vestuvių sveikinimai, atvirukai, tostai, mintys, prasmingi posakiai.
24. Visi mes žmonės,visi panašūs Kaip mus atskirtų,jei ne vardai Visi mes gimstam nuogi ir gražūs, Kaip mus vadinti nusprendžia tėvai.
25. Pasaulyje, kuriame nieko nėra pastovaus, vienas dalykas išliks visuomet – Tu visuomet būsi mano draugas, nepaisant žodžių, nepaisant laiko ir ….
26. Sveikinu tave su Joninėm, su ilgiausia vasaros diena, Su pirmuoju paparčio žiedu ir su tavo vardo diena.
27. Georgiynn.ru
q27
28. Sveikinimai
q28
29. Atverk duris, Atsirakinki širdį Tegu sueina draugės ir draugai Tikri bičiuliai tavo sielą girdi, ir bus ištikimi ilgai.
30. Šiaulių kraštas
q30
31. Sveikinimai.lt
q31
32. Ekspertai.eu
q32
33. ***Joninių sveikinimas*** Sveikinu tave su Joninėm, su ilgiausia vasaros diena, su pirmuoju paparčio žiedu ir su tavo vardo diena.
34. Su gimimo DIENA :* Nors aš ne gėlės ir ne dovana, bet aš žinutę iš širdies siųsta.
35. Mintys Apie
q35
36. Georgiynn.ru
q36
37. Šiaulių kraštas
q37
38. Vadimo vardai buvo švenčiami kartą per metus, ir tie, kurie buvo laimingi, kad kelias dienas angelas galėtų švęsti visas savo vardo dienas.
39. Kretingos muziejus
q39
40. Tarp daug linkėjimų gražiausių Sakytų Tau šiandieną, Daug džiaugsmo, laimės valandų, Linkiu tau Vardo dieną.
41. Grazus-sveikinimai.lt
q41
42. Dzūkijos TV
q42
Parašykite komentarą