Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Vaikai Tai

1. Labiausiai iš visų kartų reikalaujantys pagarbos sau ir siekiantys būti visur geriausi.
2. Kristupas, Aronas, Laurynas – Beggin’ | Trikovos | Lietuvos Balsas. Vaikai S01
Thanks for watching!
3. Z kartos vaikai – sunkiai sukaupiantys dėmesį individualistai, jiems sunkiau pritapti prie kolektyvo.
4. Linksmiau.net
q4
5. Psichika.eu
q5
6. Švenčionėlių socialinių paslaugų centras
q6
7. Bernardinai
q7
8. Demotyvacija
q8
9. Demotyvacija
q9
10. Robotikos būrelyje, kurį vieną sykį teko praleisti dėl jau minėto peršalimo, vaikai toliau tęsia savo kelionę po technikos pasaulį.
11. Atvira Klaipėda
q11
12. Manodaktaras.lt
q12
13. Nustatant bendravimo su vaikais po skyrybų tvarką populiarėja vadinamasis amerikietiškas modelis, kai vaikai su tėvais leidžia laiką po lygiai, tačiau LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ advokatė Erika Jurgutytė teigia, jog mūsų teismų praktikoje buvo nusistovėjusi taisyklė, kad tai ….
14. Vaikai sugeria viską kaip kempinė, taip nerūpestingai išmesti bet kokį žodį, galite atsiskirti atmintyje savo palikuonių, ir aktyviai naudoti jį.
15. Suaugę alkoholikų vaikai (SAV) – tai Dvylikos žingsnių, Dvylikos tradicijų programa vyrams ir moterims, kurie užaugo alkoholikų ar kitokioje disfunkcinėje šeimoje.
16. Dovilė Preimontė, kūrybiškumo ugdymo studijos „Kuria vaikai“ įkūrėja, vaikams leidžia daryti tai, ko neleidžia tėvai: piešti ant naujutėlio automobilio, žemės, stiklo, išsidažyti nuo galvos iki kojų.
17. Visa laime, kad cia mes jokiu leliuku nebijome, tai ir valgome sausio menesi net keleta kartu ta galette – ir namuose, ir darbe.
18. Sveiki žiūrovai, Kviečiame linksmai praleisti laiką kartu su kanalu VAIKAI VAIKAMS.
19. Informacija apie mokslinius tyrimus, kurių tikslas – aiškintis vaikų naudojimąsi šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.
20. Beatos virtuvė
q20
21. Smagios dovanos
q21
22. Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
q22
23. Teisiškai vaikas – pilnametystės nesulaukęs asmuo (Lietuvoje – iki 18 metų).
24. Demotyvacija.lt
q24
25. Mamų radijas
q25
26. Jūsų vaikai ir anūkai tai įvertins ir paprašys dar – labai gardus patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal pateiktą receptą šioje svetainėje.
27. Tavo Vaikas
q27
28. “ – tai organizacijos „Mentor Lietuva“ sukurta mokymosi programa internete, kurios tikslas – padėti tėvams apsaugoti jaunus žmones nuo piktnaudžiavimo kvaišalais ir skatinti juos gyventi sveikai.
29. JieVaikai.lt
q29
30. Parduotuvių tinklas IKI
q30
31. Miežaičių kaimo bendruomenė
q31
32. Demotyvacija.lt
q32
33. JieVaikai.lt
q33
34. Suaugę alkoholikų vaikai (SAV) – tai Dvylikos žingsnių, Dvylikos tradicijų programa vyrams ir moterims, kurie užaugo alkoholikų ar kitokioje disfunkcinėje šeimoje.
35. Šiaulių turizmo informacijos centras
q35
36. Bernardinai
q36
37. Vienam gyven­to­jui teko vidutiniškai 11,3 litro absoliutaus (100 %) alkoholio, o vienam 15 metų ir vyresniam gyventojui – 13,3 litro, tai atitinkamai 0,4 ir 0,5 litro daugiau nei 2009 m.
38. Demotyvacija.lt
q38
39. Čia pateikiami visi straipsniai ir naujienos apie vaikai publikuoti DELFI.
40. Keliaujančios mamos
q40
41. Musumazyliai.lt
q41
42. Ir siandien ( nereikia laukti senatves) esu visiskai tikra, kad tai buvo geriausias gyvenimo sprendimas.
43. Temperamentas – tai įgimtos nervų sistemos savybės, tai yra tai, ko mes negalime pakeisti, net jei vaiko temperamentas dėl kažkokios priežasties mums nepatinka.
44. Tai, ką girdėjome, kai buvome vaikai:stovėk ramiai, eik greičiau, kur bėgi, paskubėk, neliesk, būk atsargus, viską suvalgyk, išsivalyk dan­tis, neišsitepk.
45. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.
46. Teisiniu požiūriu paprastai vaikais laikomi nepilnamečiai, tai yra, asmenys, nesulaukę pilnametystės.
47. JieVaikai.lt
q47
48. Jų atsakymai buvo daug nuoširdesni ir gilesni nei kas nors tikėjosi.
Parašykite komentarą