Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Aušvico Tatuiruotojas

1. Taip gimė Leilo Sokolovo liudijimu paremtas autorės debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“ (leidykla „Baltos lankos“), užkariavęs pasaulines knygų bestselerių viršūnes ir iki šiol iš jų nesitraukiantis, išverstas į daugiau kaip 45 kalbas ir pasaulyje parduotas daugiau kaip trijų milijonų egzempliorių tiražu.
2. Lithuania – Slovakia (13 day)
Thank you for watching!
3. Greta Brigita
q3
4. Heather Morris “Aušvico tatuiruotojas” Mano komentarai: Ši knyga sulaukė labai prieštaringų įvertinimų.
5. Tarptautinis bestseleris „Aušvico tatuiruotojas“ – jau ir lietuvių kalba Kino scenarijų kūrėja, rašytoja Heather Morris 2003-iaisiais buvo supažindinta su senyvu ponu, kuris, „galimas daiktas, turi istoriją, kurią verta papasakoti“.
6. “Jie dar kartą prieina Aušvico vartus ir Leilas pasižiūri į iškaltus virš jų žodžius: ARBEIT MACHT FREI.
7. Knygų klubas
q7
8. AUŠVICO TATUIRUOTOJAS: tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo drama, nušviečianti dangiška vilties šviesa net tamsiausiomis žmonijos istorijos akimirkomis kainų palyginimas (pardavėjų 3), atsiliepimai.
9. Www.instazu.com
q9
10. Www.knygnesys.co.uk
q10
11. Taip radosi Leilo Sokolovo liudijimu paremtas autorės debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“ (leidykla „Baltos lankos“), užkariavęs pasaulines knygų bestselerių viršūnes ir iki šiol iš jų nesitraukiantis, išverstas į daugiau nei 45 kalbas ir pasaulyje parduotas daugiau kaip trijų milijonų egzempliorių tiražu.
12. Vilniaus Žinios
q12
13. Gimtasis Rokiškis
q13
14. Ši knyga mane privertė susimąstyti ir galutinai išsigryninti vieną tiesą – literatūroje man visgi svarbiausia ne kas papasakota, bet KAIP.
15. „Aušvico tatuiruotojas“ – debiutinis autorės Heather Morris romanas, rašytinis liudijimas apie skaudžius Holokausto metus, gyvulišką žmonių žiaurumą, tačiau taip pat tai – ir svarbiausių žmogaus vertybių (meilės, tikėjimo, žmogiškumo, jautrumo, pasiaukojimo) vadovėlis, iš kurio galima pasimokyti ir šiandien.
16. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
q16
17. Sentencijos.net
q17
18. Taip gimė Leilo Sokolovo liudijimu paremtas autorės debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“, užkariavęs pasaulines knygų bestselerių viršūnes ir iki šiol iš jų nesitraukiantis, išverstas į daugiau kaip 45 kalbas ir pasaulyje parduotas daugiau kaip trijų milijonų egzempliorių tiražu.
19. Nepaisant to, man buvo labai sunku skaityti knygos tekstą – jame nepaprastai trūko gyvybės ir kokių nors literatūrinių raiškos ….
20. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
q20
21. Taip gimė Leilo Sokolovo liudijimu paremtas autorės debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“, užkariavęs pasaulines knygų bestselerių viršūnes ir iki šiol iš jų nesitraukiantis, išverstas į daugiau kaip 45 kalbas ir pasaulyje parduotas daugiau kaip trijų milijonų egzempliorių tiražu.
22. Greta Brigita
q22
23. Lorjus Life
q23
24. ŽMONĖS Knygos
q24
25. Literatūra ir menas
q25
26. Paremta tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo istorija „Ištatuiravau numerį ant jos rankos, o ji ištatuiravo savo vardą ant mano širdies.
27. Geras Tonas Kiekvienam
q27
28. Www.salomeja.net
q28
29. One Girl 1000 and 1 Book
q29
30. Heather Morris “Aušvico tatuiruotojas” Mano komentarai: Ši knyga sulaukė labai prieštaringų įvertinimų.
31. Norėdami prisiregistruoti, turite pridėti knygą Aušvico tatuiruotojas Į krepšelį ir užsiregistruoti.
32. Www.pegasas.lt
q32
33. 01/02/2010 · Žmonės, ne savo noru patekę į Aušvicą – didžiausia vokiečių koncentracijos stovyklą Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
34. Perskaičiau
q34
35. Gyvenimai knygose
q35
36. Patogupirkti.lt
q36
37. Nepaisant to, man buvo labai sunku skaityti knygos tekstą – jame nepaprastai trūko gyvybės ir kokių nors literatūrinių raiškos ….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code