Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Žiulis Vernas

1. Tada dar nebuvo lėktuvų ir kitų greito keliavimo priemonių, kai anglų džentelmenas Filijus Fogas susilažino iš 20000 svarų sterlingų, kad jis apkeliaus pasaulį per 80 dienų.
2. 07 – Ziulis Vernas – Aplink zeme per 80 dienu
Thank you for watching!
3. Knygos namai
q3
4. Knyga Visiems
q4
5. Tam, kad būtų pratęsta šeimos tradicija, Vernas atvyko į Paryžių studijuoti teisės, o jo dėdė pristatė būsimą rašytoją literatūriniuose susibūrimuose.
6. Www.musumazyliai.lt
q6
7. Knyga Visiems
q7
8. Knygos namai
q8
9. Skaitome knygas – WordPress.com
q9
10. Jo knygos įkvėpė daugelį režisierių – pagal jo kūrinius sukurta nemažai filmų: „Nuo Žemės į Mėnulį“, „20000 mylių po vandeniu“, „Kelionė į Žemės centrą“, „5 savaitės oro balionu“.
11. Aplink žemę per 80 dienų [romanas] Vilnius Vaga 1977 skaito Romualdas Smalstys Prancūzų rašytojo Ž.
12. Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 15 €.
13. Įtempto siužeto romane, prisodrintame gausių realistinių detalių ir sugestyvaus psichologizmo, su skaitytoju susitinka „Čenslerio“ keleiviai ir jūreiviai didžiojo išmėginimo laiku, kai palengva nuskęsta jų laivas, kai vargais negalais persikelia ant plausto, o čia išgyvena nežmoniškas bado, troškulio.
14. Knygynas „Ogmios mieste“ Apžiūrėti ir interneto kainomis knygas įsigyti galima KNYGOS.
15. Kas iš vaikystės žino, kad darbas yra gyvenimo dėsnis, kas iš jaunystės suprato, kad duona pelnoma tik sunkiai prakaituojant, tas.
16. Lt.hoiantown.org
q16
17. Decodeonlineshop.com
q17
18. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
q18
19. Www.knyguklubas.lt
q19
20. Nuotykių romane „Pietų žvaigždė“ pasakojama apie jauno talentingo inžinieriaus mokslinę komandiruotę į Pietų Afriką, deimantų kasyklas.
21. Penkiolikos metų kapitonas – Žiulis Vernas Svetainėje naudojami slapukai, padedantys užtikrinti kokybišką svetainės veikimą.
22. Rašytojo tėvas – Pjeras Vernas (1798–1871) buvo advokatas, kilęs iš Provanso teisininkų šeimos.
23. Žiulis Vernas is the author of In Search of the Castaways.
24. Tai išsami, dokumentais ir vertingomis žiniomis pagrįsta monografija apie rašytojo vaikystę, jaunystę, studijų metus, pirmąją meilę, apie kūrybinius ieškojimus.
25. Tam, kad būtų pratęsta šeimos tradicija, Vernas atvyko į Paryžių studijuoti teisės, o jo dėdė pristatė būsimą rašytoją literatūriniuose susibūrimuose.
26. Knyga Visiems
q26
27. Lt.wikiquote.org
q27
28. Tada dar nebuvo lėktuvų ir kitų greito keliavimo priemonių, kai anglų džentelmenas Filijus Fogas susilažino iš 20 000 svarų sterlingų, kad jis apkeliaus pasaulį per 80 dienų.
29. Knygos namai
q29
30. Musumazyliai.lt
q30
31. Vilniaus Aukcionas
q31
32. Jei anksčiau literatūroje dominavo vidinio pasaulio rodymas, tai dabar aštrėja išorinio pasaulio konfliktas ir tai keičia literatūrą.
33. Žiulis Vernas (Jules Gabriel Verne) prancūzų rašytojas, mokslinis fantastikos mėgėjas ir puoselėtojas.
34. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
q34
35. Knyga Visiems
q35
36. Svetainės pirminis variantas buvo ankedotų rinkinukas, šiuo metu svetainėje gvildenamų temų ratas gerokai platesnis.
37. Musumazyliai.lt
q37
38. Net ir patyrusius jūros vilkus stebina neįprasta laivo įranga bei tai, kad laivas plaukia nežinoma kryptimi ir neturi kapitono.
39. Knyga Visiems
q39
40. Tai išsami, dokumentais ir vertingomis žiniomis pagrįsta monografija apie rašytojo vaikystę, jaunystę, studijų metus, pirmąją meilę, apie kūrybinius ieškojimus.
41. Vous pouvez réserver un hotel près de Vernas dès aujourd’hui le Lundi 09 mars au meilleur prix, sans frais de réservation et sans frais d’annulation grâce à notre partenaire Booking.
42. Learn more about Kapitono Granto Vaikai II Dalis by Jules Verne.
43. Nedas Lendas: jis labai nemėgo žuvies ir norėjo tik mėsos, jis yra irzlus, nekantrus, nenuststygstantis vietoje.
44. Rodomi 9 šios kategorijos puslapiai (iš viso kategorijoje yra 9 puslapiai).
45. E-filatelija
q45
46. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
q46
47. Iš prancūzų kalbos vertė Aldona AdomavičiūtėŽiulis-Vernas.
48. Knyga Visiems
q48
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code