Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Atsisveikinimo Žodžiai Išeinant Iš Darbo

1. Atostogų metu gali nuskambėti rimtų signalų, kad kažką savo gyvenime reikia keisti – ilsėdamasis turiu galimybę pažvelgti į save iš šalies ir suprasti, kad galbūt gyvenime užsiimu visai ne tuo, kuo norėčiau.
2. MO pokalbiai. Aleksandras Macijauskas
Thank you for watching!
3. Pagal šio Kodekso 129 straipsnį ir 136 straipsnio 1 dalies 6 punktą atleistam iš darbo valstybės ar savivaldybės įstaigoje, išlaikomoje iš valstybės ar savivaldybės biudžeto, Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto ar iš kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų, valstybės ar savivaldybės įmonėje.
4. OVC Consulting
q4
5. Tikiu, kad atrasite ją savo darbe, o jei nepavyks ir būsite išspjauti į darbo rinkos vandenis, kitoje bendrovėje vėl sutiksite mane arba kitus, tokius pat ironiškus ir ….
6. Draugas.org
q6
7. Nuotaika lyg saulė languose, ant stalo — Spinduliuoja mūsų širdys dvi.
8. Ką padovanoti
q8
9. „Trakų rajono Lentvario lopšelis-darželis „Šilas““
q9
10. Pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 55 straipsnio 1 dalį, darbo sutartis gali būti nutraukta darbuotojo rašytiniu pareiškimu, apie tai įspėjus ….
11. Neretai pakviesti į vieną iš didelių švenčių žmonės sutrinka, atsiranda daug rūpesčių: kuo apsirengti, ką dovanoti, kaip pasveikinti ir t.
12. Norint išeiti iš darbo dėl pensinio amžiaus, pareiškimą rašyti reikia, tačiau pensinis amžius nėra būtinybė nutraukti darbo sutartį.
13. » Gražūs žodžiai, sveikinimai išleistuvių proga TOP meniu » Pradžia » Draugams » Sveikinimai » Sveikinimų temos » » Išleistuvių proga » Palik PĖDSAKĄ Tavo dienos – smalsios vaiko akys, Krykštavimas, klaidos mūs darbuos.
14. Partizanai.org
q14
15. 28/01/2017 · Labas rytas merginos :) Gal kas turi gražų eiliuotą, neeiliuotą atsisveikinimo tekstą su kolegomis.
16. Darbo laiko ir poilsio apskaitos tvarka yra čia (čia taip pat rasite informaciją apie veiklas, kuriose leidžiama nukrypti nuo DK nuostatų dėl darbo dienos trukmės, apie veiklas, kuriose nustatoma trumpesnė nei 40 val.
17. Partizanai.org
q17
18. Aš pabūsiu lietum, kai Tau širdį skaudės, kad galėčiau nuplaut dalį Tavo rimties.
19. Keliais žodžiais galėčiau apibrėžti viską, ką išmokau iš gyvenimo: JIS TĘSIASI.
20. Išeinančiam iš darbo/į pensiją Kiekvieno žmogaus gyvenime išaušta diena, kada laikas keliauti užtarnauto poilsio.
21. Myliupasauli’s Blog – WordPress.com
q21
22. Neretai pakviesti į vieną iš didelių švenčių žmonės sutrinka, atsiranda daug rūpesčių: kuo apsirengti, ką dovanoti, kaip pasveikinti ir t.
23. Laiškai lietuviams
q23
24. Www.prodeoetpatria.lt
q24
25. Pasvalio Svalios progimnazija
q25
26. Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba
q26
27. 17 Minute Languages
q27
28. Pats esate tokioje situacijoje, kuomet ketinate išeiti iš darbo.
29. Dalykai, kurių neverta daryti išeinant iš darbo 08 gegužė 2009 | Darbovietės keitimas Atsisveikinimas su darboviete neretai liūdina, nepriklausomai nuo to, ar buvote atleistas, ar ….
30. Stilingas gyvenimas
q30
31. Aš pabūsiu lietum, kai Tau širdį skaudės, kad galėčiau nuplaut dalį Tavo rimties.
32. Jei kiekvieną dieną aštuonias valandas dirbti, galima tapti viršininku ir ….
33. Kretingos muziejus
q33
34. LKB Kronika
q34
35. Tokios atsisveikinimo formos bičiuliškuose santykiuose leistinos.
36. Pagal neterminuotą darbo sutartį dirbančiam pensininkui apie sprendimą išeiti iš darbo darbdavį užtenka įspėti prieš tris darbo dienas.
37. Gero nešiojimo
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code