Mes labiau nei bet kas kitas vertiname prasmingus posakius, intriguojančias memes ir šmaikščias citatas. Šioje svetainėje yra mūsų unikali išmaniųjų frazių ir minčių kolekcija iš daugiau nei 500 skirtingų šaltinių tiek teksto formatu, tiek paveikslėliais ar vaizdo įrašais.

Viska Griaunantis

1. Taip jis pristato naujausią savo filmą: jau kitą savaitgalį, balandžio 13 dieną, į kino teatrus atkeliaujančią veiksmo nuotykių juostą „Griaunantys viską“.
2. GRIAUNANTYS VISKĄ – Pasaulinė premjera – kinuose nuo balandžio 13 d.
Thank you for watching!
3. Forum Cinemas
q3
4. Toks griaunantis poveikis būdingas iškreiptai muzikai: visų rūšių roko muzikai, džiazui, vudu, tango, bliuzui, fokstrotui, “soul”, kurie iškreipia ritmo ir garso harmoniją, būdingą žmogaus, gamtos, Visatos gyvenimui.
5. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.
6. Viskas priklauso nuo jūsų įpročių Kasdieninis šaltas dušas (rudenį ir žiemą – atviruose vandens telkiniuose), pradedant puse minutės, palaipsniui nesunkiai pailginamas iki 10 min.
7. Paysera Tickets
q7
8. Tatlorootasre – Bandcamp
q8
9. Tarp vėjo gūsių
q9
10. Kulturpolis.lt
q10
11. Vitalijus Šeršniovas – vicemeras, griaunantis stereotipus 2019-10-04 13:00 Ne paslaptis, kad visuomenėje susiformavęs politiko įvaizdis yra nuobodus: su kostiumu suaugęs, neretai viršsvorio turintis, vyresnio amžiaus pilkas ir nykus valdžios žmogus.
12. Šioje knygoje – instukcijoje aprašyta fenomenali ir universali dvasinio ugdymo praktika, kuria galima pradėti taikyti tą pačią akimirką, kai tik su ja susipažinsite ir iš karto susilaukti saviugdos efekto.
13. Kažkada Deivisas išgelbėjo dar mažą goriliuką ir nuo tada tarp jo ir Džordžo užsimezgė ypatingas ryšys: bičiuliai netgi sugeba šiek tiek bendrauti ženklų kalba.
14. Žurnalas Lietuvė
q14
15. Kulturpolis.lt
q15
16. Bernardinai
q16
17. Aš irgi siūlau atiduot šunį,juk yra tikrai žmonių kurie sugebės jam suteikti fizinį krūvį jam reikiamą ir šuo bus patenkintas ir taps kažkam geriausiu draugu ir jūs nesikankinsit,mūsiškis šuo pateko į didelę sodybą pas vienišą porą kur moteris visą laiką buvo namuose (nedirbo) ir visą dieną buvo su šuneliu.
18. Kažkada Deivisas išgelbėjo dar mažą goriliuką ir nuo tada tarp jo ir Džordžo užsimezgė ypatingas ryšys: bičiuliai netgi sugeba šiek tiek.
19. 08:16:11 Justina GAFUROVA Rugsėjo pabaigoje Kaune nuaidėjęs pliaukštelėjimas, sugriovė ne tik šeimos gyvenimą, bet ir iliuzijas, kad vaiko teisių reformai buvo pasiruošta tinkamai.
20. Išgydyti galima viską.
21. Supernamai.lt
q21
22. Kulturpolis.lt
q22
23. Kažkada Deivisas išgelbėjo dar mažą goriliuką ir nuo tada tarp jo ir Džordžo užsimezgė ypatingas ryšys: bičiuliai netgi sugeba šiek tiek bendrauti ženklų kalba.
24. Ne be reikalo fizikai jau seniai padarė išvadą, kad kvantinės mechanikos suprasti neįmanoma – prie jos galima tik priprasti.
25. Jį sustabdyti gali tik tas, su kuriuo jis kovojo praeityje – Visa Griaunantis.
26. Šeima Ir Namai
q26
27. Vilniaus Kraštas
q27
28. ŠIANDIEN.info
q28
29. Torentai.lt
q29
30. Forum Cinemas
q30
31. O viskas prasideda nuo to, kad kalėjime, atšiaurių vilkų irštvoje įvyksta gracingojo Argentinos tango invazija.
32. AlytusPlius.lt
q32
33. Renegade Tea Estate
q33
34. When three different animals become infected with a dangerous pathogen, a primatologist and a geneticist team up to stop them from destroying Chicago.
35. Jei kalbėtume apie montažą, tai jis šiek tiek silpnas, bet viską gelbsti specialieji efektai.
36. Kažkada Deivisas išgelbėjo dar mažą goriliuką ir nuo tada tarp jo ir Džordžo užsimezgė ypatingas ryšys: bičiuliai netgi sugeba šiek tiek.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code